معرفی کتاب یه دونه ولی مردونه

📅 بروزرسانی : ۱۲ مهر ۱۳۹۹ بازدید : 879

 

کتاب یه دونه ولی مردونه


کتاب یدونه ولی مردونه (به انگلیسی be alon but be a man ) اولین اثر بنیامین رضایی نویسنده و‌ جهانگرد ایرانی می باشد  که در سال ۲۰۱۸ به زبان فارسی چاپ شده است.
این کتاب به سبک شعر نو چاپ شده و شامل دلنوشته هایی از نویسنده می باشد، نویسنده تلاش کرده مفاهیم زندگی را به ساده ترین صورت ممکن و از دیدگاه خودش به زبان آورد.
اگر از علاقمندان به خواندن دلنوشته دیگران هستید مطالعه این کتاب را به شما توصیه می کنیم، در کتاب یه دونه ولی مردونه شما مسائل بسیار ساده زندگی را از نگاه یک جهانگرد موفق می خوانید و خواندن این مطالب بی شک می تواند حس بسیار مطلوبی را به شما القا کند، این کتاب در مجموع 64 صفحه دارد و هر صفحه از این مجموعه پر احساس به بیان یک موضوع خاص می پردازد.

 

بنیامین رضایی


درباره نویسنده کتاب یه دونه ولی مردونه

نویسنده کتاب یه دونه ولی مردونه، یک جهانگرد جوان ایرانی است که بسیاری از سال های عمر خود را مشغول سفر کردن و البته نوشتن بوده و علاقه بسیاری به بیان تجربیاتش در زندگی و سفر هایی که رفته دارد، از دیگر آثار بنیامین رضایی می توان به کتاب از تهران تاونکوور اشاره کرد که در این کتاب خوانندگان می توانند علاوه بر آشنایی با فرهنگ و به طور کلی کشور کانادا، خاطرات نویسنده از سفر به این کشور را نیز مطالعه نمایند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم، بنیامین رضایی یکی از بهترین و موفق ترین جهانگردان ایرانی می باشد که در سال گذشته با ماشین ایرانی خود (پژو 207) سفری به دور اروپا را آغاز کرد و در صفحه اینستاگرامش، خاطرات و اتفاقات تلخ و شیرین سفرش را با کاربران صفحه به اشتراک گذاشت، برای اطلاع از جزئیات سفر به دور اروپا بنیامین رضایی می توانید مقاله 110 روز دور اروپا با پژو 207 را مطالعه نمایید.

 

مارکوپلوی ایرانی - همه چیز در رابطه با بنیامین رضایی، جهانگرد معروف ایرانی


اطلاعات کتاب یه دونه ولی مردونه 

نویسنده: بنیامین رضایی 
انتشارات: آوای دانش گستر 
محل نشر: تهران 
چاپ: دوم 
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۹۷۸۲۰-۶-۲ 
زبان: فارسی  
شمارگان: ۱۰۰۰ 
تعداد جلد: ۱ 
شماره کتاب شناسی: ۵۵۱۹۶۳۱  
خلاصه کتاب: کتاب یدونه ولی مردونه ترکیبی از دل نوشته و شعر نو ‌و‌ جملات فلسفوی میبا شد که اشاره به رابطه های امروزی و اشاره به ارزش زن  و اشاره به  رفتار دونفره هایی دارد که  در اجتماع ایران میکند و این کتاب کمی هم رنگ رومانتیک ‌و‌ احساسی را نیز دارد.
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/23872-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%88%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%87

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به معرفی کتاب یه دونه ولی مردونه