غاری درون صخره های آهکی

ساحل بسیار زیبای رایلی در شهر کرابی واقع شده است، رایلی در واقع یک شبه جزیره بوده که شامل 4 جزیره کوچک و زیبا می شود. 4 جزیره موجود این شبه جزیره به نام های رایلی شرقی، رایلی غربی، تونسای و فرا نانگ شناخته می شود. 
 
 
گردشگران تور کرابی لازم است بدانند که در نزدیکی سواحل این شبه جزیره صخره های آهکی بسیاری وجود دارد، برخی از این صخره ها دارای غار می باشند که در ادامه بررسی غاری درون صخره های آهکی به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.
غار شاهدخت: یکی از زیباترین غار های این شبه جزیره غار شاهدخت بوده که در اطراف ساحل فرا تانگ واقع شده است. عمق این غار در حدود 4 متر بوده و مسیر آن مارپیچ است. در کنار این غار، غاری دیگر با مشخصات یکسان وجود دارد. در ورودی این دو غار تزئینات بسیار زیبایی وجود دارد که بازدید از آن ها برای گردشگران تور تایلند خالی از لطف نیست.
غار الماس: یکی دیگر از غار های آهکی موجود در این شبه جزیره، غار الماس می باشد. گردشگران تور کرابی می توانند از ساحل شرقی و غربی از این غار بازدید کنند. غار الماس بسیار بزرگ بوده و طولی در حدود 100 متر دارد. درون این غار مسیر مناسبی برای عبور گردشگران ساخته شده است. هزینه بازدید از این غار برای بزرگسالات 40 بات و برای کودکان 20 بات می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به غاری درون صخره های آهکی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.