غاری درون صخره های آهکی

جاذبه های گردشگری طبیعی مانند سواحل و غار ها یکی از اصلی ترین دلایل سفر افراد به نقاط مختلف جهان می باشد. شهر کرابی واقع در کشور تایلند یکی از شهر های تورستی در این کشور بوده، یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در این شهر غاری درون صخره های آهکی می باشد که در ساحل رایلی قرار گرفته است. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با غاری درون صخره های آهکی در اختیار شما قرار دهیم.
ساحل بسیار زیبای رایلی در شهر کرابی واقع شده است، رایلی در واقع یک شبه جزیره بوده که شامل 4 جزیره کوچک و زیبا می شود. 4 جزیره موجود این شبه جزیره به نام های رایلی شرقی، رایلی غربی، تونسای و فرا نانگ شناخته می شود. 
 
 
گردشگران تور کرابی لازم است بدانند که در نزدیکی سواحل این شبه جزیره صخره های آهکی بسیاری وجود دارد، برخی از این صخره ها دارای غار می باشند که در ادامه بررسی غاری درون صخره های آهکی به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.
غار شاهدخت: یکی از زیباترین غار های این شبه جزیره غار شاهدخت بوده که در اطراف ساحل فرا تانگ واقع شده است. عمق این غار در حدود 4 متر بوده و مسیر آن مارپیچ است. در کنار این غار، غاری دیگر با مشخصات یکسان وجود دارد. در ورودی این دو غار تزئینات بسیار زیبایی وجود دارد که بازدید از آن ها برای گردشگران تور تایلند خالی از لطف نیست.
غار الماس: یکی دیگر از غار های آهکی موجود در این شبه جزیره، غار الماس می باشد. گردشگران تور کرابی می توانند از ساحل شرقی و غربی از این غار بازدید کنند. غار الماس بسیار بزرگ بوده و طولی در حدود 100 متر دارد. درون این غار مسیر مناسبی برای عبور گردشگران ساخته شده است. هزینه بازدید از این غار برای بزرگسالات 40 بات و برای کودکان 20 بات می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما