کوچک ترین ساحل جهان

سواحل یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در بین افراد مختلف می باشد. برخی از سواحل موجود در دنیا دارای ویژگی ها خاصی می باشند. ساحل Gulpiyuri واقع در کشور اسپانیا، کوچک ترین ساحل جهان است، در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی کوچک ترین ساحل جهان بپردازیم.ساحل Gulpiyuri در شهر یانس اسپانیا در فاصله ای نزدیک به ساحل صخره ای این شهر قرار گرفته است. گردشگران تور اسپانیا لازم است بدانند که بدلیل شکل ظاهری صخره های موجود در ساحل این شهر، دسترسی افراد به ساحل یانس غیر ممکن شده است، اما در برخی مواقع سطح آب دریا از صخره ها بالا تر رفته و آب در این منطقه جاری می شود. همین امر سبب شده در فاصله 100 متری از ساحل اصلی، کوچک ترین ساحل جهان به وجود آید. شن و ماسه های این ساحل طلایی رنگ بوده و آب آن بسیار شفاف و زلال است، همچنین باید بدانید که Gulpiyuri به معنای حلقه آب می باشد. در فاصله 1 کیلومتری از این ساحل روستایی به نام Naves وجود دارد. امروزه این ساحل به یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در بین گردشگران تور اروپا تبدیل شده است. ارتفاع آب این ساحل در بخش های عمیق به 1 متر می رسد، همچنین لازم است بدانید که عمق آب این ساحل با توجه به بارندگی و جزر و مد آب دریا، تغییر می کند. گردشگران تور اسپانیا برای رسیدن به این ساحل باید کمی پیاده روی کنند، همچنین باید بدانید که در این ساحل هیچ گونه امکانات رفاهی وجود ندارد، پس بهتر است وسایل مورد نیاز خود را به همراه داشته باشید. در فصل تابستان افراد بسیاری به این ساحل می روند، همچنین باید قبل از حرکت به سمت ساحل وضعیت جزر و مد دریا را بررسی کنید.
آدرس ساحل Gulpiyuri: 33594, Asturias, Spain

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کوچک ترین ساحل جهان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری