رستورانی از مقوا

غذاها همواره بخش جذابی از سفر می باشند که بسیاری از افراد به قصد تجربه کردن انواع آن راهی کشورهای مختلف می شوند. از طرفی، رستوران های زیادی در کشورهای مختلف دنیا وجود دارند که همواره سعی دارند به روش های گوناگون نظر گردشگران را به خود جلب کنند. علاوه بر رستوران های زیبایی که در شهر تفلیس وجود دارد، رستورانی از مقوا توانسته تا حد زیادی توجه ها را به سوی خود جلب کند.
غذاها همواره بخش جذابی از سفر می باشند که بسیاری از افراد به قصد تجربه کردن انواع آن راهی کشورهای مختلف می شوند. از طرفی، رستوران های زیادی در کشورهای مختلف دنیا وجود دارند که همواره سعی دارند به روش های گوناگون نظر گردشگران را به خود جلب کنند. علاوه بر رستوران های زیبایی که در شهر تایوان وجود دارد، رستورانی از مقوا توانسته تا حد زیادی توجه ها را به سوی خود جلب کند.
 
 
رستوران مقوایی
 
 
رستورانی از مقوا نوعی ابتکار خارق العاده بوده که طراح آن شخصی به نام "لیانگ" می باشد. شاید در ابتدا این ایده غیر قابل پذیرش به نظر می رسید، اما لیانگ مصرانه از ایده خود دفاع کرد و سرانجام نیز آن را عملی کرد و رستورانی از مقوا را در شهر تایچونگ تایوان تاسیس نمود. تمامی اجزا و وسایل این رستوران همانند: لوستر، صندلی، دیوار، سقف، ظروف و میز از مقوا بوده و همین امر سبب تعجب گردشگران تور تایوان شده است. آن دسته از افرادی که برای بار اول به این رستوران جذاب و دیدنی تایوان مراجعه می کنند، در استقامت میز و صندلی های مقوایی تردید می کنند ولی لازم است بگوییم که تمامی این لوازم تحت آزمایش قرار گرفته و از استحکام آن ها اطمینان حاصل گشته است.
 
 
رستوران مقوایی جهان
 
 
در رستورانی از مقوا انواع غذاهای لذیذ تایوانی و بسیاری از غذاهای بین المللی سرو می شود که گردشگران تور تایوان می توانند از آن ها سفارش داده و در محیط خاص و جذاب رستوران میل کنند. حتی دکوراسیون و تزئینات این رستوران مقوایی نیز از جنس کاغذهای قابل بازیافت بوده که در عین حال، زیبایی و روح تازه ای به فضای آن بخشیده است. از پنجره های رستوران نمای زیبایی از شهر به نمایش در آمده است. علاوه بر غذاهای خوش طعم، نوشیدنی های بین المللی نیز در این رستوران وجود دارد و میهمانان می توانند از آن ها بهره ببرند. گفتنی است هزینه خوراک در تایوان نیز می تواند موضوع جالبی برای گردشگران عازم این کشور باشد.
 
 
 
رستوران مقوایی
 
تصاویر جذاب رستوران مقوایی تایوان
 
رستوران مقوایی تایوان
 
رستوران کاغذی
 
رستوران
 
رستوران مقوایی
 
رستوران کاغذی تایوان
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستورانی از مقوا

حامد سعادت 15 دی 98
0
چه با مزه ست این رستوران، یعنی جز مقوا از چیز دیگه ای در این رستوران استفاده نشده؟ الان توی عکس آخری که گذاشتین لیوان های مقوایی هم روی میز هست، یعنی میشه توی این لیوان ها نوشیدنی ریخت؟؟؟!!! مگه میشه؟ یا مثلا روی صندلی ها آب بریزه چی؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما