امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در تایوان

هزینه خوراک در تایوان

اگر قصد دارید به تایوان سفر کرده و انواع غذاهای چینی و محلی را در این کشور میل کنید یا آن ها را طبق میل خود طبخ کنید، حتما به اطلاعاتی راجع به هزینه خوراک در تایوان نیاز خواهید داشت. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در تایوان بپردازیم.
تایوان، جزیره ای بزرگ در شرق کشور چین است که مدرن بودن در کنار فرهنگ کهن چینی معروف می باشد. سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به تایوان سفر می کنند تا علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی تایوان که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند، در میان رستوران های مختلف شهر انواع غذاهای لذیذ و متنوع چینی و محلی را میل کنند.
سفر به تایوان هزینه هایی را بسته به نوع سفر بر دوش گردشگران تور تایوان می گذارد که خورد و خوراک بخش مهمی از این هزینه را شامل می شوند. در ادامه قصد داریم تا هزینه خوراک در تایوان را شرح نماییم و پیش از آن لازم به ذکر است واحد پول این کشور، دلار جدید تایوان می باشد و در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 30 دلار جدید تایوان می باشد.
گردشگران تور تایوان جهت میل کردن یک وعده غذایی ساده در رستوران های معمولی شهر، می بایست میانگین 400 دلار جدید تایوان را پرداخت کنند. لازم به ذکر است میل کردن غذاهای لوکس در رستوران های لوکس شهر می تواند این هزینه را به بیش از 1000 دلار جدید تایوان برای هر شخص افزایش دهد.
تایوان کافه های زیادی دارد و گردشگران در کافه های شهر می بایست بطور میانگین 270 دلار جدید تایوان برای هر نوشیدنی پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است انواع نوشیدنی های بین المللی در کافه های تایوان، دارای برچسب قیمتی میانگین 170 دلار جدید تایوان می باشند. گردشگران تور تایوان جالب است بدانید جهت خرید در سوپر مارکت ها و بازار میوه تایوان می بایست میانگین 100 دلار جدید تایوان برای میوه‌جات و 160 دلار جدید تایوان برای لبنیات پرداخت کنید.نظرات مردم درباره هزینه خوراک در تایوان

نادری 1 آبان 97
0
هزینه خوراک در تایوان به نسبت خیلی خوب و ارزون هست
درج نظر