رومانتیک ترین اماکن فرانسه


1. خانه‌ های ییلاقی در پلینزی فرانسه
خانه ییلاقی پلینزی جزء یکی از رومانتیک ترین اماکن فرانسه به حساب می آید که هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور فرانسه به این منطقه سفر می کنند، این مجموعه اکثرا میزبان زوج های جوان می باشد. 118 جزیره چشم ‌نواز و زیبا پلینزی فرانسه (French Polynesia) از رمانتیک ‌ترین مکان ‌های روی زمین به شمار می ‌روند. اقامت در خانه ‌های ییلاقی روی آب، ریلکس کردن همراه با ماساژ و تماشای افق، حس بسیار دل پذیری را به شما القا می کند. 

2. پل هنر پاریس
پل هنر و یا همان پل عشاق پلی بسیار زیبا در قلب شهر پاریس است که شیفتگان و عاشق ها روی آن می روند غرق در عشق ورزیدن به معشوقشان می شوند. عشاق بر روی این پل به یاد عشقشان قفلی به پل عشق می زند و آرزو می کنند همیشه در کنار او بمانند و در کنار یکدیگر اوج خوشبختی را تجربه کنند.

3. برج ایفل 
برج ایفل یکی دیگر از مکان هایی است رومانتیک کشور فرانسه می باشد. حتما تعریف برج ایفل را شنیده اید، سازه ای که به عنوان یکی از رمانتیک ترین اماکن جهان شناخته شده است. برجی بلند، که با ظرافت و دقت تمام ساخته شده است. برج ایفل یکی از پربازدید ترین سازه های نه تنها پاریس بلکه کل جهان می باشد و عشاق زیادی هر ساله با تور فرانسه از این مکان زیبا دیدن به عمل می آورند.

4. دیوار عشق 
دیوار عشق نیز یکی از زیبا ترین و جذاب ترین نماد های عشق در این شهر می باشد زیرا سر تا سر این دیوار پوشیده از کلمه دوستت دارم به زبان های مختلف جهان است. این دیوار به دلیل زیبایی که داراست بسیاری از عشاق را به خود جذب می کند و به همین خاطر در لیست رومانتیک ترین اماکن فرانسه قرار گرفته است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رومانتیک ترین اماکن فرانسه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.