رومانتیک ترین اماکن فرانسه

فرانسه یکی از کشور های توریستی جهان می باشد و سالانه گردشگران ‏زیادی از مناطق مختلف جهان به این کشور سفر می کنند در این مقاله قصد ‏رومانتیک ترین اماکن فرانسه را برای گردشگران تور فرانسه و همچنین عشاق معرفی کنیم.
1. خانه‌ های ییلاقی در پلینزی فرانسه
خانه ییلاقی پلینزی جزء یکی از رومانتیک ترین اماکن فرانسه به حساب می آید که هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور فرانسه به این منطقه سفر می کنند، این مجموعه اکثرا میزبان زوج های جوان می باشد. 118 جزیره چشم ‌نواز و زیبا پلینزی فرانسه (French Polynesia) از رمانتیک ‌ترین مکان ‌های روی زمین به شمار می ‌روند. اقامت در خانه ‌های ییلاقی روی آب، ریلکس کردن همراه با ماساژ و تماشای افق، حس بسیار دل پذیری را به شما القا می کند. 
2. پل هنر پاریس
پل هنر و یا همان پل عشاق پلی بسیار زیبا در قلب شهر پاریس است که شیفتگان و عاشق ها روی آن می روند غرق در عشق ورزیدن به معشوقشان می شوند. عشاق بر روی این پل به یاد عشقشان قفلی به پل عشق می زند و آرزو می کنند همیشه در کنار او بمانند و در کنار یکدیگر اوج خوشبختی را تجربه کنند.
3. برج ایفل 
برج ایفل یکی دیگر از مکان هایی است رومانتیک کشور فرانسه می باشد. حتما تعریف برج ایفل را شنیده اید، سازه ای که به عنوان یکی از رمانتیک ترین اماکن جهان شناخته شده است. برجی بلند، که با ظرافت و دقت تمام ساخته شده است. برج ایفل یکی از پربازدید ترین سازه های نه تنها پاریس بلکه کل جهان می باشد و عشاق زیادی هر ساله با تور اروپا از این مکان زیبا دیدن به عمل می آورند.
4. دیوار عشق 
دیوار عشق نیز یکی از زیبا ترین و جذاب ترین نماد های عشق در این شهر می باشد زیرا سر تا سر این دیوار پوشیده از کلمه دوستت دارم به زبان های مختلف جهان است. این دیوار به دلیل زیبایی که داراست بسیاری از عشاق را به خود جذب می کند و به همین خاطر در لیست رومانتیک ترین اماکن فرانسه قرار گرفته است.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما