آینه ای به وسعت یک دریاچه

آینه ای به وسعت یک دریاچه در استان قم وجود دارد که ما در این مقاله قصد معرفی آن را داریم. دریاچه نمک حوض سلطان قم که آینه ای به وسعت یک دریاچه می باشد که در اتوبان تهران قم واقع شده است و یکی از جاذبه های زیبا و منحصر به فرد استان قم به شمار می آید.

 

این دریاچه بسیار زیبا در سال 1261 هنگام ساخت جاده شوسه تهران قم به وجود آمده است و حدود 42 متر عمق دارد.
دریاچه نمک حوض سلطان 5 لایه جدا از هم دارد و لایه های نمکی آن بیش از 20 متر از عمق دریاچه را در بر گرفته اند.
بسیاری از گردشگران تور تهران برای بازدید از این دریاچه می روند، قدم زدن بر روی آینه را تنها هنگام بازدید از این دریاچه می توانید تجربه کنید.
خوب است بدانید این دریاچه یکی از محبوب ترین مکان ها در میان عکاسان می باشد چرا که مناظری عالی و بی بدیل این دریاچه سوژه های مناسبی برای عکاسی هستند.

 

 

گردشگران تور تهران باید بدانند که در اطراف این دریاچه امکاناتی وجود ندارد بنابراین اگر قصد بازدید از این مجموعه را دارید باید وسایل لازم نظیر کفش و شلوار مناسب، کلاه آفتاب گیر، عینک دودی، مواد غذایی و آب را همراه داشته باشید تا بتوانید گردشی با کیفیت را تجربه کنید.
وجود آینه ای وسیع در دل کویر پدیده ای است که دیدن آن بسیار هیجان انگیز و سالانه گردشگران بسیاری تنها با هدف بازدید از این دریاچه به این منطقه سفر می کنند.
لازم به ذکر است برخی از گردشگران تور داخلی دوچرخه های خود را به این منطقه برده و به دوچرخه سواری بر روی آب ها می پردازند.
خوب است بدانید در این دریاچه نتها یک موجود زنده زندگی می کند، این موجود که در واقع نوعی میگو می باشد و آرتمیای بومی قم نام دارد.

 

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما