هالووین در قلعه دراکولا

📅 بروزرسانی : ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ بازدید : 293
مراسم هالووین یکی از رویداد های قدیمی و ترسناک می باشد که در تمام دنیا برگزار می شود و هر سال به میزان هیجان این جشن افزوده می شود. هالووین در قلعه دراکولا مراسمی است که توسط جی ادونچرز برنامه ریزی شده است.
جی ادونچرز قصد دارد در ماه اکتبر گروهی از گردشگران تور رومانی را به قلعه برن برده و جشنی به یاد ماندنی و مهیج را در آن برگزار کند.
خوب است بدانید که قلعه برن در شهر براشوف کشور رومانی قرار دارد و در گذشته محل زندگی شخصیت الهام بخش داستان دراکولا بوده است به همین جهت مردم محلی این قلعه را، قلعه دراکولا نام گذاری کرده اند.
قلعه برن بسیار قدیمی و متعلق به قرن چهاردهم میلادی می باشد و در آن راهرو ها و تونل های متعدد، راه پله های اسرار آمیز و مکان های ترسناک بسیاری وجود دارد، به همین جهت این قلعه یکی از بهترین گزینه ها برای برگزاری جشن هالووین می باشد.
طبق برنامه از پیش تعیین شده گردشگران در روز جشن باید لباس های عجیب و ترسناک به تن کرده و با فرا رسیدن شب هالووین در قلعه دراکولا آغاز خواهد شد، در شب هالووین گردشگران می توانند به رقص و پایکوبی و انجام فعالیت های مهیج در قلعه برن بپردازند و خاطرات منحصر به فردی را در سفر با تور رومانی ثبت کنند.
اگر از علاقمندان به هیجان و جشن های ترسناک هستید می توانید در 31 اکتبر سال جاری با تور رومانی سفر کرده و در قلعه برن به برگزاری جشن هالووین بپردازید.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22452-%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%88%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هالووین در قلعه دراکولا