امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هالووین در قلعه دراکولا

هالووین در قلعه دراکولا

هالووین در قلعه دراکولا یکی از مهیج ترین رویداد هایی می باشد که قرار است در روز هالووین یعنی 31 اکتبر سال 2018 میلادی اجرا شود و ما در این مقاله به معرفی این مراسم خواهیم پرداخت. اگر از علاقمندان به جشن های مهیج هستید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با هالووین در قلعه دراکولا کسب کنید.
مراسم هالووین یکی از رویداد های قدیمی و ترسناک می باشد که در تمام دنیا برگزار می شود و هر سال به میزان هیجان این جشن افزوده می شود. هالووین در قلعه دراکولا مراسمی است که توسط جی ادونچرز برنامه ریزی شده است.
جی ادونچرز قصد دارد در ماه اکتبر گروهی از گردشگران تور رومانی را به قلعه برن برده و جشنی به یاد ماندنی و مهیج را در آن برگزار کند.
خوب است بدانید که قلعه برن در شهر براشوف کشور رومانی قرار دارد و در گذشته محل زندگی شخصیت الهام بخش داستان دراکولا بوده است به همین جهت مردم محلی این قلعه را، قلعه دراکولا نام گذاری کرده اند.
قلعه برن بسیار قدیمی و متعلق به قرن چهاردهم میلادی می باشد و در آن راهرو ها و تونل های متعدد، راه پله های اسرار آمیز و مکان های ترسناک بسیاری وجود دارد، به همین جهت این قلعه یکی از بهترین گزینه ها برای برگزاری جشن هالووین می باشد.
طبق برنامه از پیش تعیین شده گردشگران در روز جشن باید لباس های عجیب و ترسناک به تن کرده و با فرا رسیدن شب هالووین در قلعه دراکولا آغاز خواهد شد، در شب هالووین گردشگران می توانند به رقص و پایکوبی و انجام فعالیت های مهیج در قلعه برن بپردازند و خاطرات منحصر به فردی را در سفر با تور رومانی ثبت کنند.
اگر از علاقمندان به هیجان و جشن های ترسناک هستید می توانید در 31 اکتبر سال جاری با تور رومانی سفر کرده و در قلعه برن به برگزاری جشن هالووین بپردازید.
درج نظر