خانه ای در تصرف ارواح

خرافات همیشه طرفداران خودش رو دارد، مسائل ماوراء الطبیعه دغدغه همیشگی بیشتر ما انسان ها بوده و هنوز هم باورمان نشده که می تواند واقعیت داشته باشد یا نه! اینبار به یکی از شگفت انگیزترین خانه هایی که به گفته سازنده آن، متعلق به ارواح است سر می زنیم تا ببینیم چه چیزی باعث شده که چنین خانه ای ساخته شود.

 این خانه ترسناک که به خانه وینچستر در کالیفرنیا شهرت دارد، سالانه گردشگران فراوانی را وارد این کشور می کند.

اما این داستان از کجا شروع شد!

صاحب این امارت بزرگ، شخصی به نام ویلیام ویرت وینچستر، همسر سارا وینچستر بوده است که در سال 1881 می میرد و این داستان عجیب از اینجا آغاز می شود. پس از مرگ ویلیام وینچستر، همسرش که ثروت بسیار زیادی به او رسیده بود، دچار درد و رنج فراوان می شود، چرا که از مرگ نوزادش در 15 سال قبل تا مرگ همسرش تا آن روز شوک فراوانی را تحمل کرده بود و زندگی اش در آن دوره مختل شده بود. در نهایت برای علاج درد خود پیش شخصی می رود که مدیوم(در ارتباط با ارواح) بوده و از او می شنود، که زندگی اش توسط ارواحی تسخیر شده، که با اسلحه هایی که همسرش در کارخانه می ساخته کشته شده اند. به او پیشنهاد می کند برای رهایی از این درد به غرب کالیفرنیا رفته و خانه با شکوهی برای ارواح در آنجا بسازد و هیچوقت هم از ساخت آن دست برندارد. سارا نیز که چاره ای برای رهایی از درد و رنجش نمی دید دست به کار شد و شروع به ساخت این امارت بزرگ و باشکوه کرد. او خود تمام نقشه های مربوط به این خانه را، با تمام نابلدی کشیده است، نقشه ای زیرکانه که نشان می دهد سارا قصد زندانی کردن ارواح در این خانه را داشته است. سارا 38 سال از عمر خود را صرف ساخت این امارت بزرگ کرده تا وقتی که از دنیا برود. یکی از ویژگیهای خانه وینچستر این است که در ساخت آن از هیچ قاعده و قانونی پیروی نشده، مثلا پله هایی که به سقف می رسد و دیوارهایی که اتاق هایی درپشت آنها قرار دارد، خانه ای با 160 اتاق خواب که زنی تنها در آن زندگی می کرد.لازم به ذکر است برای بازدید از این مجموعه در کالیفرنیا می توانید با تور مکزیک سفر کنید.

چیزی که این خانه را ترسناکتر می کند داستان هایی است که گردشگران تور مکزیک در بازدید از این خانه تعریف می کنند، آنها گاهی صدای ترسناک می شنوند و یا شاهد کوبیده شدن پنجره با شی قوی هستند. این داستان های عجیب در خانه وینچستر، همه ساله گردشگران زیادی را با تور مکزیک به این کشور جذب می کند.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما