گران ترین پارکینگ فرودگاه ها در دنیا

شاید برای بسیاری این سوال پیش آید که گران ترین پارکینگ فرودگاه ها در دنیا کدام کشور ها قرار دارد؟ به همین منظور ما در این بخش از سایت لحظه آخر قصد کردیم، این مطلب را شرح دهیم که گران ترین پارکینگ فرودگاه ها در جهان کدام اند و در کدام کشور واقع شده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1. فرودگاه گتویک لندن (London Gatwick Airport) 
این فرودگاه در کشور انگلیس و در شهر لندن واقع شده است، شاید جالب باشد که بدانید هزینه پارکینگ این فرودگاه برای یک هفته در حدود 145 پوند انگلیس تخمین زده شده است، به همین خاطر در لیست گران ترین پارکینگ فرودگاه های جهان قرار گرفته است.

2. فرودگاه زوریخ (Zürich) 
این فرودگاه در کشور سوئیس و در شهر زوریخ واقع شده است و لازم به ذکر است که پارکینگ فرودگاه زوریخ نیز در لیست گران ترین پارکینگ فرودگاه های جهان قرار گرفته است زیرا، میانگین هزینه ی آن برای یک هفته، در حدود 163 پوند می باشد. به همین خاطر گردشگران تور سوئیس باید توجه داشته باشند که اگر اتومبیل خود را در این پارکینگ قرار دهند هزینه هنگفتی را باید بپردازند.

3. فرودگاه استانستد (Stansted) 
فرودگاه استانستد نیز یکی دیگر از فرودگاه های شهر لندن می باشد که پارکینگ آن در لیست گران ترین پارکینگ های جهان قرار گرفته است. میانگین هزینه ی آن برای یک هفته ماندن ماشین حدود 165پوند می باشد.

4. فرودگاه بین ‌المللی ابوظبی (Abu Dhabi)
فرودگاه بین المللی ابوظبی همانطور از نام آن پیداست در شهر ابوظبی و در کشور امارات متحده ی عربی قرار گرفته است و گردشگران تور ابوظبی باید تجه داشته باشند که پارکینگ این فرودگاه هزینه‌ ای در حدود 177 پوند برای یک هفته ماندن ماشین دریافت می کند.

5. فرودگاه بین المللی هیترو لندن
در نهایت گران ترین پارکینگ فرودگاه ها در دنیا، فرودگاه بین المللی هیترو لندن که به صورت میانگین هزینه ی آن بالغ بر 188 پوند برآورد شده است.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما