دایره ای در مرکز جهان

یکی از جذاب ترین نقاط دنیا دایره ای است که دقیقا در قلب آن قرار دارد و افراد زیادی کنجکاو هستند تا بدانند که این مکان چه ویژگی هایی دارد. با لحظه آخر همراه باشید تا شما را با خصوصیات دایره ای در مرکز جهان آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با آن در اختیارتان بگذاریم. دایره ای در مرکز جهان در ایالت آکلاهما آمریکا و در شهر "تولسا" واقع شده است. مرکز جهان در دهه هشتاد میلادی به صورت کاملا اتفاقی کشف شد. این نقطه که از 2 دایره به قطرهای حدود 2/5 متر و 60 سانتی متر تشکیل شده جاذبه ای عجیب دارد. دایره درونی آن از جنس بتون بوده و تمام اتفاقات عجیب این مکان در همین نقطه رخ می دهد. نقطه وسط جهان ظاهری زیبا و تماشایی ندارد، ولی از لحاظ شنیداری ویژگی های شگفت آوری دارد که سبب شده نظر جهانگردان و گردشگران تور لحظه آخری را به خود جلب کند. 
این نقطه را سنگفرش کرده اند تا از اطراف خود متمایز باشد و به راحتی قابل تشخیص باشد. یک ویژگی منحصر به فردی که نقطه وسط دنیا دارد این است که در آن انعکاس صدا در مقیاس گسترده تری اتفاق می افتد و شما گردشگران تور لحظه آخری وقتی به این مکان سفر می کنید می توانید این پدیده را از نزدیک بشنوید. برای درک بیشتر این پدیده باید به دایره میانی بروید و صحبت کنید، بعد خواهید دید که صدای شما با انعکاس بیشتری به شما بر می گردد. البته کسانی که در خارج از این دایره قرار دارند نمی توانند این صداها را به صورت واضح بشنوند. لازم به ذکر است که بگوییم این نقطه را "اتاق فریاد" نیز می گویند و دلیل آن رفتار افرادی است که نخستین بار در این نقطه قرار می گیرند و فریاد می زنند تا فرکانس صدای خود را گوش دهند. در کل میتوان گفت این مکان یکی از جاذبه های گردشگری جالب جهان است .
گزارش مشکل

سوالات متداول دایره ای در مرکز جهان

1- دایره مرکز جهان کجاست ؟

پاسخ : دایره ای در مرکز جهان در ایالت آکلاهما آمریکا و در شهر "تولسا" واقع شده است.


نظرات مردم درباره دایره ای در مرکز جهان

رضا 3 دی 98
0
به نظرم خیلی میتونه این مکان جالب باشه که وقتی داد میزنی صدا کامل انعکاس پیدا میکنه اما واقعا این دلیل باعث شده که فکر کنن اینجا مرکز زمینه ؟ و اینکه این مسئله واقعا اثبات شده هست یا خیر چون این مسئله به نظرم خیلی مسئله مهمیه و باید کارشناسی شده باشه . در کل پدیده جالبیه
ثریا 28 مرداد 97
1
چقدر دایره ای در مرکز جهان جالب بود برای اولین بار باهاش اینجا آشنا شدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما