بهترین پیست های اسکی روی یخ

یکی از تفریحات و ورزش های پرطرفدار در سطح جهان، اسکی روی یخ می باشد که در برخی از کشورها تنها در فصل زمستان می توان به آن پرداخت و در برخی از کشورها با تمهیداتی که در نظر گرفته شده، این امکان در فصول گرم سال نیز وجود دارد. حدود 80 کشور در جهان دارای پیست اسکی هستند. با لحظه آخر همراه باشید تا تعدادی از بهترین پیست های اسکی روی یخ را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم.

پیست اسکی ROYAL PAVILION
این پیست، یکی از بهترین پیست های اسکی روی یخ می باشد که در کنار کاخ برایتون قرار دارد. گردشگران تور اروپا در روزهای سرد زمستان می توانند به این پیست زیبا بروند و به ورزش دلخواه خود بپردازند. این پیست تنها تا 17 ژانویه پذیرای ورزش دوستان می باشد.

پیست اسکی somerset house
این پیست اسکی که در شهر لندن قرار دارد یکی از محبوب ترین پیست های اسکی اروپا می باشد که هم فضایی برای افراد حرفه ای دارد و هم افراد تازه کار در فضایی مخصوص می توانند به اسکی بپردازند. درب های این پیست تا 10 ژانویه به روی اسکی بازان گشوده است. دوستداران ورزش اسکی در ساعت های 10 تا 23 می توانند در این پیست به اسکی روی یخ بپردازند.

پیست اسکی لاپلان
پیست های اسکی لاپلان پیست هایی مناسب برای افراد مبتدی است که می توانند در مسیرهای جذاب آن این ورزش را به صورت حرفه ای یاد بگیرند. گردشگران تور فرانسه می توانند در 132 پیستی که در لاپلان وجود دارد اوقات فراغت خوبی را سپری کنند.

پیست اسکی هینترتاکس
یکی از محبوب ترین پیست های اسکی روی یخ در منطقه هینترتاکس وجود دارد که در تمامی روزهای سال می توانید در آن به ورزش اسکی بپردازید. مسیر این پیست حدود 60 کیلومتر است که گردشگران تور اتریش می توانند لحظات خوشی را در آن برای خود رقم بزنند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین پیست های اسکی روی یخ

سمیه 1 مرداد 97
1
بهترین پیست های اسکی روی یخ فقط آبعلی خودمون خخخخ
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما