طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا

سازمان گردشگری شهر زومات پس از تخریب ‏پل قدیمی که در این منطقه قرار داشت تصمیم به تأسیس پل جایگزین در این منطقه ‏گرفتند این پل جایگزین که به تازگی تأسیس شده است حدود 500 متر طول دارد و در ‏ارتفاع حدود 90 متری از سطح زمین واقع شده است. 
خوب است بدانید طولانی ترین پل عابر جهان در بخش کوهستانی شهر زومات قرار دارد. 
سازمان گردشگری شهر زومات ادعا می کند که کابل های نگهدارنده این پل توانایی ‏تحمل وزنی معادل 8 تن را دارند همچنین لازم به ذکر است که طراحی بی نظیر و ‏استفاده از مصالح و تجهیزات با کیفیت باعث شده تا این پل معلق هیچ گونه نوسانی ‏نداشته باشد به همین جهت تمامی گردشگران تور سوئیس می توانند با خیالی آسوده به ‏طولانی ترین پل معلق جهان رفته و از پیاده روی بر روی آن لذت ببرند. 
خوب است بدانید که منحصر به فرد بودن این پل باعث شده تا به سازندگان پل به آن ‏لقب پل اروپا را بدهند.‏
اگر قصد سفر با تور سوئیس را دارید و از علاقمندان به ارتفاع و هیجان هستید بازدید از ‏این پل بی نظیر را از دست ندهید چرا که ارتفاع نسبتاً زیاد و همچنین زیبایی مناظر ‏کوهستانی اطراف این پل، پیاده روی بر روی آن را به یکی از بهترین تجربه های شما در ‏سفر به کشور سوئیس تبدیل خواهد کرد. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور اروپا و بازدید از این پل زیبا برای گردشگران مفید ‏واقع شود.‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا

نظرات کاربران

حمید 31 تیر 97
2
کاش قسمت بشه طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا بریم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.