امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا

طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا

سوئیس کشوری بسیار زیبا و مملو از جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشدو شاید ‏برایتان جالب باشد که طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا نیز در این کشور واقع شده ‏است و ما قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا در ‏اختیار گردشگران تور سوئیس قرار دهیم.
سازمان گردشگری شهر زومات پس از تخریب ‏پل قدیمی که در این منطقه قرار داشت تصمیم به تأسیس پل جایگزین در این منطقه ‏گرفتند این پل جایگزین که به تازگی تأسیس شده است حدود 500 متر طول دارد و در ‏ارتفاع حدود 90 متری از سطح زمین واقع شده است. 
خوب است بدانید طولانی ترین پل عابر جهان در بخش کوهستانی شهر زومات قرار دارد. 
سازمان گردشگری شهر زومات ادعا می کند که کابل های نگهدارنده این پل توانایی ‏تحمل وزنی معادل 8 تن را دارند همچنین لازم به ذکر است که طراحی بی نظیر و ‏استفاده از مصالح و تجهیزات با کیفیت باعث شده تا این پل معلق هیچ گونه نوسانی ‏نداشته باشد به همین جهت تمامی گردشگران تور سوئیس می توانند با خیالی آسوده به ‏طولانی ترین پل معلق جهان رفته و از پیاده روی بر روی آن لذت ببرند. 
خوب است بدانید که منحصر به فرد بودن این پل باعث شده تا به سازندگان پل به آن ‏لقب پل اروپا را بدهند.‏
اگر قصد سفر با تور سوئیس را دارید و از علاقمندان به ارتفاع و هیجان هستید بازدید از ‏این پل بی نظیر را از دست ندهید چرا که ارتفاع نسبتاً زیاد و همچنین زیبایی مناظر ‏کوهستانی اطراف این پل، پیاده روی بر روی آن را به یکی از بهترین تجربه های شما در ‏سفر به کشور سوئیس تبدیل خواهد کرد. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور اروپا و بازدید از این پل زیبا برای گردشگران مفید ‏واقع شود.‏

نظرات مردم درباره طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا

حمید 31 تیر 97
2
کاش قسمت بشه طولانی ترین پل عابر معلق در دنیا بریم
درج نظر