امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به سرویس دهی بهترین هتل های جهان

سرویس دهی بهترین هتل های جهان

امروزه سفر به نقاط مختلف جهان یکی از علایق اصلی گردشگران می باشد. در تمام شهر های دنیا هتل های بسیاری ساخته شده اند. هتل ها سرویس های مختلفی نسبت به یکدیگر به مسافران ارائه می دهند. هرکدام از این سرویس ها متعلق به منطقه ای می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی سرویس دهی بهترین هتل های جهان و انواع آن بپردازیم.
- سرویس دهی آمریکایی
سرویس دهی آمریکایی کامل ترین سرویس دهی می باشد. این نوع سرویس دهی را EP می نامند، که شامل همه ی موارد می شود. این نوع سرویس دهی شامل سه وعده صبحانه، نهار و شام است. در برخی هتل ها مسافران می توانند نوع غذا و مواد استفاده شده در تهیه آن را انتخاب کنند. همچنین انتخاب نوع نوشیدنی شامل این سرویس نمی شود. این نوع سرویس دهی در هتل های مختلف جهان ارائه شده، همچنین گردشگران تور اروپا لازم است بدانند که در برخی هتل های اروپایی این سرویس به عنوان فول برد شناخته می شود. اگر هتل شما از رستوران ها دور می باشد بهتر است  سرویس آمرکایی را انتخاب کنید.
- سرویس دهی آمریکای میانه
در این نوع سرویس همراه اتاق صبحانه و یک وعده غذا ارائه می شود.
- سرویس دهی اروپایی
سرویس دهی اروپایی بطور کلی کم طرفدار بوده و فقط شامل اتاق می شود و امکانات اضافی ندارد.
- سرویس دهی قاره ای
در اکثر هتل های معمولی دنیا سرویس قاره ای ارائه می شود که شامل اتاق و صبحانه است.
هتل مناهاوس در مصر یکی از لوکس ترین هتل های جهان محسوب می شود، این هتل به دلیل سرویس دهی منحصر به فرد و امکانات مدرنی که دارد می توان آن را به لیست سرویس دهی بهترین هتل های جهان اضافه کرد. اقامت در این هتل مانند یک سفر تاریخی بوده و در طراحی دکوراسیون آن از اشیا خاص و عتیقه استفاده شده است.

نظرات مردم درباره سرویس دهی بهترین هتل های جهان

ضیغمی 24 تیر 97
1
سرویس دهی بهترین هتل های جهان فقط ایران خخخخخ
درج نظر