امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هیجان انگیزترین پارک آبی آسیا

هیجان انگیزترین پارک آبی آسیا

در سال های اخیر قاره آسیا توانسته با جاذبه ها و تفریحات مهیج خود، نظر جهانگردان را به خود جلب کند. پارک های آبی موجود در قاره آسیا بهترین انتخاب برای اوقات فراغت در فصل تابستان می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر می خواهیم هیجان انگیزترین پارک آبی آسیا را برای کاربران گرامی سایت معرفی کنیم.
پارک آبی واتربوم بهترین پارک آبی آسیا است و جزء 3 پارک آبی برتر جهان محسوب می شود، هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور بالی می باشد. پارک آبی واتربوم دارای انواع سرسره ها و بازی های آبی هیجان انگیز و شور انگیز است که گردشگران تور بالی را مجاب می کند تا به این پارک بروند و یک روز عالی و بی نظیر را برای خود رقم بزنند. در این پارک آبی رستوران ها و امکانات تفریحی زیادی فراهم شده که رفاه و آسایش بیشتری را برای شما به همراه دارد. لازم به ذکر است که گردشگران تور اندونزی می توانند در هر ساعتی از شب یا روز به تفریح در این پارک بپردازند. سرسره پایپ لاین، سرسره مار پیتون، سرسره افعی های سبز، سرسره های فانتستیک، سرسره تند و درنده، سرسره پیچ دوبله نمونه ای از بازی های جذاب هیجان انگیزترین پارک آبی آسیا است.
این پارک آبی در قسمت جنوبی روستای کوتا قرار دارد که وجود باغ های بسیار زیبا و چشم نواز در اطراف آن، زیبایی این پارک آبی را دوچندان نموده است. این پارک آبی محدودیت سنی ندارد و در هر سنی که باشید می توانید از سرسره های جذاب آن نهایت لذت را ببرید. پارک آبی واتربوم در زمینی به مساحت 3.8 هکتاری احداث شده که حدود 100 بازی متنوع را در دل خود جای داده است. تمامی بازی های هیجان انگیزترین پارک آبی آسیا طبق استاندارد جهانی بوده و امنیت آن ها تضمین شده می باشد. این پارک آبی جوایز زیادی کسب کرده که در این بین می توان به جایزه بهترین پارک آبی آسیا از نظر سازمان ورد ترول اواردز، جایزه سومین پارک آبی برتر جهان، دریافت گواهی نقره ای ارث چک و غیره اشاره کرد. 
درج نظر