تکه ای از فرانسه در مالزی

📅 بروزرسانی : ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ بازدید : 295
نکته: برای سفر به کشور فرانسه می توانید با تور فرانسه لحظه آخر سفر رویایی خود را انجام دهید!
منطقه برجایا هیلز، چیزی در حدود یک ساعت از شهر کوالالامپور فاصله دارد. این منطقه که در ارتفاع 800 متری از سطح دریا قرار گرفته به دهکده فرانسوی ها یا تکه ای از فرانسه در مالزی نیز معروف است. اصلی ترین جاذبه برجایا هیلز دهکده ای به سبک فرانسوی می باشد که شبیه به دهکده کولمار (Colmar) که در قرن 18 میلادی در یکی از روستا های کشور فرانسه ساخته شده است و به همین خاطر به آن دهکده فرانسوی نیز می گویند. این روستا شامل دو بخش تپه برجایا و بوکیت تینگجی می باشد. بوکیت تینگجی به معنای تپه های بلند است و ساختمان هایی با معماری قرن 16 اروپایی در آن به چشم می خورد. جاذبه های بسیاری در برجایا هیلز وجود دارند که از بین آنها می توان به چشمه آب گرم تاتامی، زمین گلف 18 حفره ای، رستوران های فرانسوی، زمین های سنگ فرش شده، پارک خرگوش ها و همچنین هتلی به سبک فرانسوی اشاره کرد.
 همچنین یک قلعه به سبک قرون وسطایی نیز در این دهکده زیبا ساخته شده است، این منطقه به دلیل زیبایی چشم نوازی که دارد هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور مالزی به این منطقه سفر می کنند. گردشگرانی که در روز های تعطیل به این منطقه سفر می کنید، می توانند شاهد موتور سیکلت های رالی و یا انجام مسابقات مختلف در شهرک فرانسوی ها باشند. گردشگران تور کوالالامپور باید توجه داشته باشند که در آخر هفته ها و تعطیلات برجایا هیلز بسیار شلوغ است. برای رسیدن به برجایا هیلز می توان از خودروی شخصی، مینی ون (با ظرفیت 7 نفر) و اتوبوس استفاده کرد. اتوبوس ها معمولا از تایمز اسکوئر و یا کی ال پلازا حرکت می کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22340-%D8%AA%DA%A9%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%B2%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به تکه ای از فرانسه در مالزی