تکه ای از فرانسه در مالزی


منطقه برجایا هیلز، چیزی در حدود یک ساعت از شهر کوالالامپور فاصله دارد. این منطقه که در ارتفاع 800 متری از سطح دریا قرار گرفته به دهکده فرانسوی ها یا تکه ای از فرانسه در مالزی نیز معروف است. اصلی ترین جاذبه برجایا هیلز دهکده ای به سبک فرانسوی می باشد که شبیه به دهکده کولمار (Colmar) که در قرن 18 میلادی در یکی از روستا های کشور فرانسه ساخته شده است و به همین خاطر به آن دهکده فرانسوی نیز می گویند. این روستا شامل دو بخش تپه برجایا و بوکیت تینگجی می باشد. بوکیت تینگجی به معنای تپه های بلند است و ساختمان هایی با معماری قرن 16 اروپایی در آن به چشم می خورد. جاذبه های بسیاری در برجایا هیلز وجود دارند که از بین آنها می توان به چشمه آب گرم تاتامی، زمین گلف 18 حفره ای، رستوران های فرانسوی، زمین های سنگ فرش شده، پارک خرگوش ها و همچنین هتلی به سبک فرانسوی اشاره کرد.

 همچنین یک قلعه به سبک قرون وسطایی نیز در این دهکده زیبا ساخته شده است، این منطقه به دلیل زیبایی چشم نوازی که دارد هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور مالزی به این منطقه سفر می کنند. گردشگرانی که در روز های تعطیل به این منطقه سفر می کنید، می توانند شاهد موتور سیکلت های رالی و یا انجام مسابقات مختلف در شهرک فرانسوی ها باشند. گردشگران تور کوالالامپور باید توجه داشته باشند که در آخر هفته ها و تعطیلات برجایا هیلز بسیار شلوغ است. برای رسیدن به برجایا هیلز می توان از خودروی شخصی، مینی ون (با ظرفیت 7 نفر) و اتوبوس استفاده کرد. اتوبوس ها معمولا از تایمز اسکوئر و یا کی ال پلازا حرکت می کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تکه ای از فرانسه در مالزی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور مالزی بهمن و اسفند 98
7 شب
ماهان
همیشه سفر
4 اسفند - 12 اسفند

تور مالزی بهمن 98 ویژه تعطیلات
7 شب
ماهان
ندا پرواز
14 بهمن - 29 بهمن

تور مالزی14 بهمن 98
6 شب
ماهان
تفریحات سیمالیان
14 بهمن - 20 بهمن

تور مالزی 14 بهمن 98
6 شب
ماهان
ندا پرواز
14 بهمن - 21 بهمن

تور کوالالامپور 14 بهمن 98
6 شب
ماهان
گردشگر زمان
14 بهمن - 21 بهمن

تور کوالالامپور4 اسفند 98
7 شب
ماهان
گلبرگ سیر
4 اسفند - 12 اسفند

تور کوالالامپور ویژه نوروز 99
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
25 اسفند - 5 فروردین

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
اوج ماندگار
29 اسفند - 11 فروردین

تور کوالالامپور اسفند 98
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
4 اسفند - 19 اسفند

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
کهن آکام پارسیان
23 اسفند - 6 فروردین