تفریحات روزهای بارانی پوکت

 
 
اسپا
یکی از تفریحات روزهای بارانی پوکت اسپا ها می باشند که در قسمت های مختلف این شهر وجود دارند که می توانید انواع ماساژ های سنتی تایلندی و پاکسازی پوست و بدن و همچنین به دیگر مسائل زیبایی خود برسید.
 
 
مرکز خرید جانکسیلون
چه تفریحی بهتر از خرید در روز های بارانی وجود دارد؟ گردشگران تور پوکت می توانند در مرکز خرید جانکسیلون به گشت و گذار بپردازند و انواع پوشاک ، عتیقه ، سوغات و هر آن چه را که نیاز داشته باشید خریداری نمایید و در نهایت در محیط آرام رستوران ها و کافه ها بنشینید و از نوشیدن و میل کردن انواع غذا های سنتی نهایت لذت را ببرید.
 
 
سنترال فستیوال
این مرکز خرید در بیرون پوکت تاون واقع شده که به عنوان قطب خرید جزیره ی پوکت محسوب می شود.گردشگران می توانند با خیال راحت یک روز خود را در این مرکز خرید زیبا سپری و به تماشای جدید ترین فیلم های سینمایی بپردازند و در نهایت به انتخاب خود به یکی از رستوران های این مرکز خرید رفته و انواع غذا های سنتی و بین المللی را میل کنید.
 
 
در فانتاسی شو می توانید انواع نمایش های زیبا و سنت های تایلندی را تماشا و از نزدیک با تمامی سنت ها و آداب و رسوم مردم تایلند آشنا شوید.قسمت های رنگارنگ و مختلف نمایش های فانتاسی شو حال و هوای شاد و دلنشینی را به تماشاچیان القا می کند.

نظرات مردم درباره تفریحات روزهای بارانی پوکت

نگار 12 آذر 96
1
تفریحات روزهای بارانی پوکت خیلی مفید بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر