فانتاسی شو

فانتاسی شو از بهترین تفریحات پوکت برای گردشگران تور پوکت به شمار می رود که جذاب و دیدنی، فوق العاده تاثیر گذار و مفرح می باشد. و یکی از بزرگ ترین نمایش هایی است که در آسیا برگزار می شود و بازی ها و سرگرمی های متنوع و فروشگاه های متعدد، کاخ فیل ها، حیات وحش دیدنی، و رستوران ها و دکه های فست فود در این مکان یافت می شود. که با وجود ساختمان ها و معماری بی نظیر آن، فروشنده های حرفه ای، و فیل های سیرک فرز و زرنگ، یکی از بهترین های تایلند می باشد.


فانتاسی شو پوکت Phuket FantaSea Show از میراث غنی، عجیب و غریب تایلند الهام گرفته است. فانتاسی FantaSea نه تنها ویترین جذاب و زیبای تایلند است بلکه مجموعه‌ای غنی از سنت‌های قدیمی تایلند به همراه آخرین تکنولوژی‌های روز و جلوه ‌های ویژه است. حتما یک شب خود را در فانتاسی شو پوکت Phuket FantaSea Show، یک پارک با تم کاملا فرهنگی، صرف کنید و در یک محیط خانوادگی از تماشای یک نمایش مهیج به همراه خوردن شامی لذیذ در یک رستوران خاص لذت ببرید. شما از دیدن جدیدترین جلوه‌های ویژه، شعبده‌بازی هنرمندان و همچنین رقص فیل‌ها هیجان‌زده خواهید شد.


می‌توانید از سرویس رفت و برگشت به هتل و همچنین راهنمای محلی نیز استفاده کنید. در هر ساعت از شب میتوانید یک تاکسی گرفته و اعلام کنید که به شو فانتاسی میروید.مسیر 15 دقیقه طول خواهد کشید.حساب کردن تاکسی را بگذارید بعد از رسیدن به هتل. این مجموعه هرروز از ساعت 17:00 تا 23:00 به جز روزهای پنجشنبه باز است. قبل از ورود وسایل شما بازرسی می شود و سپس به سالنی بزرگ با بازیگران و بچه فیل ها و ببرهای زیبا راهنمایی می شوید و در صورت تمایل از شما عکس گرفته می شود . هزینه بلیط این مجموعه برای هر نفر گردشگر تور پوکت به پول ما 40000 تومان و با شام 65000 تومان می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره فانتاسی شو

فریما 12 شهریور 97
2
دیگه فانتاسی شو تعریف نداره یه جورایی دیگه همه اونو می شناسند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر