امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به کوه بودا پاتایا

کوه بودا پاتایا

پاتایا یکی از شهر های ساحلی زیبا و کوچکی است که در قسمت شرقی خلیج تایلند واقع شده که امروزه یکی از پر بازدید ترین شهر های تایلند به شمار می رود.این شهر ساحلی زیبا در تایلند دارای جاذبه های زیادی از جمله جزیره مرجانی ، موزه های دیدنی ، مراکز فرهنگی مذهبی و جاذبه های گردشگری تفریحی فراوانی است. در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم شما را بایکی از زیبا ترین جاذبه های این شهر ساحلی کوچک به نام کوه بودا پاتایا بیش تر آشنا کنیم.
 
 
اگر قصد دارید از کوه بودا پاتایا دیدن نمایید درست با 20 دقیقه رانندگی خارج از شهر پاتایا به این کوه بودا خواهید رسید.روی این کوه تصویری بزرگ به ارتفاع 109 متری حجاری شده است که بزرگ ترین تمثیل حجاری شده از بودا در سراسر جهان به شمار می رود که در قسمت شمالی کوه خائو چی چان می باشد.جالب است بدانید که هنرمندان ماهری این تصویر بزرگ را توسط لیزر کشیده اند.کوه بودا پاتایا علاوه بر زیبایی بی نظیری که دارد مناظر سرسبز اطراف آن بر زیبایی و خاص بودن این منطقه را دو چندان کرده است به طوری که بیش تر گردشگران تور پاتایا یک روز و یا حداقل نصف روز خود را در این منطقه فوق العاده می گذرانند.
 
 
در منطقه کوه بودا پاتایا امکانات تفریحی زیادی مانند فیل سواری و پیاده روی در فضا های خاص وجود دارد و همچنین می توانید پس از کلی گشت و گذار در این منطقه با خیال آسوده یکی از رستوران ها و کافی شاپ های آن را انتخاب و انواع نوشیدنی ها و  غذا های دریایی ، تایلندی و بین المللی را در نوش جان کنید و یک روز خوب و متفاوتی را در سفرتان به پاتایا بگذرانید.
این منطقه زیبا در پاتایا مناسب برای افرادی است که به معماری علاقه مند هستند و همچنین مناسب زوج های جوان ، افراد مسن ، خانواده ها و دوستدارن طبیعیت نیز می باشد.
قبل از هر چیزی توجه داشته باشید ، هر چند که این منطقه معبد به شمار نمی رود اما مکانی مقدس برای مردمان تایلند محسوب می شود پس قبل از رفتن به آن جا لباس های مناسبی تن کنید.
 

نظرات مردم درباره کوه بودا پاتایا

لیلا 26 مهر 96
4
من شنیدم کوه بودا پاتایا خیلی قشنک و خوب هست ، تور های گردشکری می برند برای بازدید ؟
یسنا 26 مهر 96
0
من کوه بودا پاتایا رفتم اقعا جای عالی هست مرسی از اینکه جاهای خوبی رو به مسافرا معرفی می کنید
درج نظر