امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به فرودگاه بین المللی وین

فرودگاه بین المللی وین

وین یکی از تاریخی ترین و همچنین زیبا ترین شهر های اروپایی به شمار می رود که به دلیل جاذبه های تاریخی با معماری خارق العاده یکی از پرطرفدار ترین شهر توریستی اروپا محسوب می شود. در این بخش از خبر لحظه آخر می خواهیم مهم ترین فرودگاه بین المللی وین را که مسئولیت جا به جایی مسافران زیادی را دارد توضیح دهیم.
 
 
شهر وین پایتخت کشور اتریش که در شمال شرقی آن و در نزدیکی رود دانوب قرار گرفته است.این کشور به عنوان نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا شناخته شده است.وین به دلیل موقعیت قرارگیری ، فرهنگ ، سیاست و هنر در جایگاه ویژه ای قرار گرفته است و به همین دلیل است که در تمامی ایام سال سیاستمداران ، گردشگران و دانشجو های مختلفی از سراسر دنیا به این کشور سفر می کنند به همین سبب فرودگاه بین المللی وین یکی از پر رفت و آمد ترین و مهم ترین فرودگاه های اروپایی به شمار می رود.
 
 
فرودگاه بین المللی وین یکی از بزرگ ترین فرودگاه های اتریش محسوب می شود که در منطقه شوخات که در 18 کیلومتری جنوب شرقی وین می باشد ساخته شده که امروزه به مرکز ثقل تعداد زیادی از پرواز های آفریقایی ، آمریکای شمالی و پرواز های آسیایی نیز تبدیل شده است.قابل توجه مسافران تور اتریش ، طبق آمار بدست آمده سال گذشته حدود 23.4 میلیون مسافر از طریق همین فرودگاه بین المللی در اتریش جا به جا شده اند به همین دلیل به جرات می توان گفت یکی از پر ترافیک ترین و شلوغ ترین فرودگاه های اروپا به حساب می آید.
 
 
این فرودگاه بین المللی ازنوع همگانی بوده و در ارتفاع 183 متر از سطح دریا ساخته شده است.اگر قصد سفر به وین را دارید مطلع باشید که از  تهران به وین 4 ساعت و 7 دقیقه مدت زمان پرواز می باشد و ایر لاین های ایران ایر و هواپیمایی اتریش از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه بین المللی اتریش پرواز دارند.
این فرودگاه در اتریش دارای 4 پایانه مجزا می باشد که در آن پرواز های خارجی ، پرواز های داخلی ارزان از همین طریق صورت می گیرد که این 4 پایانه ی مجزا دارای امکاناتی نظیر بسته بندی چمدان ، خدمات پزشکی ، سالن vip ، سالن کنفرانس ، پارکینگ ، نماز خانه ، اینترنت ، کافه ، رستوران و دیگر امکانات رفاهی می باشد.
درج نظر