امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک معجزه

پارک معجزه

در هر شهر و کشور پارک های بسیار زیادی یافت می شوند اما برخی از آنها از وسعت و شکوه بی نظیری برخوردارند که می توان به پارک معجزه اشاره کرد. پارک معجزه که آن را پارک میراکل هم می نامند در شهر باتومی و خیابان نیشویلی قرار دارد که جزو یکی از معروف ترین و بزرگ ترین پارک های این شهر زیبا می باشد. باتومی را می توان بعنوان دومین شهر بزرگ و مدرن کشور گرجستان نامید که بعد از تفلیس که پایتخت می باشد، باتومی پر بازدید ترین شهر گرجستان است.


پارک معجزه که بسیار بزرگ و سرسبز می باشد سازه ها و ساختمان های مهم و ارزشمندی را در خود جای داده که می توان به:برج الفبا که به شکل سلول دی ان ای می باشد و 33 حروف الفبای گرجی بر روی او نقش بسته، مجسمه عشق که یکی از جاذبه های این شهر می باشد، چرخ و فلک، هتل رادیسون بلو، فانوس دریایی به ارتفاع 21 متر که متعلق به سال 1863 بوده و مرکز کسب و کار باتومی اشاره کرد که ای نسازه ها و برج ها از زیبایی خاص و معماری بی نظیری تشکیل شده اند که در شب زیبایی بسیار رویایی به پارک می دهند.


همچنین پارک معجزه در طول سال میزبان انواع مراسمات، جشن ها و فستیوال های فراوانی بوده که ساکنان شهر باتومی را در کنار هم جمع می کند، در شروع سال نو بزرگ ترین درخت کریسمس شهر را در این پارک قرار می دهند و تابستان های هر سال بزرگ ترین فستیوال ها و کنسرت های موسیقی فضای پارک را به خود اختصاص داده و جشن های مفرحی برگزار می کنند. از پارک معجزه می توان بعنوان بهترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت و ساعاتی لذت بخش یاد کرد که روزانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور گرجستان نیز می باشد.

نظرات مردم درباره پارک معجزه

معین 13 شهریور 97
2
من خیلی از پارک معجزه عکس دارم اگر آدرسی یا جایی رو بگید واستون میفرستم
درج نظر