تایگر کینگ

تاریخ انتشار : ۲۶ شهریور
جزیره پوکت در قسمت جنوب غربی کشور تایلند یکی از بهترین مقاصد توریستی به شمار می رود که گردشگران معتقدند این شهر همه جاذبه های مختلف را یک جا دارد.در پوکت می توانید در کنارسواحل شنی و آب های گرم و آفتاب دلپذیر نهایت لذت را ببرید و اگر هم به غواصی علاقه مند هستید حتما به دنیای زیر آب این جزیره سفر کوتاهی داشته باشید.در این قسمت می خواهیم گردشگران تور پوکت را با یکی از تفریحات هیجان انگیز و متفاوت به نام تایگر کینگ آشنا کنیم پس اگر علاقه به هیجان دارید تا آخر ما را همراهی کنید.
تایگر کینگ  یا همان باغ ببر ها جدیدا در پوکت تاسیس و به روی عموم باز گردیده است گردشگران تور تایلند می توانند از نزدیک ببر ها را دیده و حتی آن ها لمس کنند و با آن ها عکس بگیرند.در تایگر کینگ ببر ها در همه سنین هستند که همه ی آن ها از سن کودکی توسط مربیان حرفه ای آموزش دیده اند به همین دلیل می توانید با خیال راحت و بدون هیچ خطری لدت ببرید.

تایگر کینگ این روز ها به یکی از تفریحات پر طرفدار پوکت تبدیل شده است که برای ساخت آن 100 میلیون بات هزینه کرده اند تا محیطی کاملا خوب و با امکاناتی را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهند.
هزینه بلیت تایگر کینگ بستگی به نوع انتخاب ببر ها دارد به این صورت که ببر های کوچک از 800 بات شروع و ببر های بزرگ تر از 3500 بات شروع می شود و در همین حین عکاسان حرفه ای حضور دارند تا لحظات خوب و هیجان انگیز شما را ثبت کنند.
برای لمس کردن و داخل قفس رفتن ببر ها قوانینی در نظر گرفته اند که شامل : 1. کفش های خود را در بیاورید و پاپوش های مخصوص به پا کنید ، 2. قبل از ورود دست هایتان را با آب و صابون بشویید ، 3. فلش دوربین خود را خاموش کنید.
قبل از ورود به داخل تایگر کینگ راهنما و قوانین را در یک تابلو به صورت ساده ای برای بازدید کنندگان به نمایش گذشته اند که بهتر است قبل از ورود آن را مطالعه کنید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره تایگر کینگ

گیتی شهریور 1397
دوستم ایگر کینگ رو رفته و کلی عکسای جالب داره چقدر این حیوانا خوبن آدم عاشقشون میشه
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به تایگر کینگ