باغ آرمیتاژ

یکی از شهرهای مهم روسیه مسکو می باشد که پایتخت روسیه نیز محسوب می شود. مسکو از نظر جذب گردشگر به علت مکان های دیدنی و تفریحی شهر اول روسیه می باشد. باغ آرمیتاژ یکی از اماکن تفریحی مسکو می باشد که مسافرین تور روسیه استقبال خوبی از آن داشته اند. در زمانی که روسیه با نام شوروی در بین کشورهای دیگر شناخته شده بود افراد مشهور و هنرمند در باغ آرمیتاژ عصر خود را سپری می کردند. مردم شهر هم برای بازی شطرنج و تماشای فیلم در فضای باز به این پارک می آمدند.

 امروزه سه سالن تئاتر با اجراهای موزیکال ، جالب و حضور افراد هنرمند و مشهور از ویژگی های این باغ سرسبز می باشد. فضای داخلی این پارک دارای درختای بلوط، کاج، افرای، صنوبر، یاس بنفش، توت، زالزالک، گل رز می باشد.  پس در این باغ می توانید از بوی خوش و مطبوع گل های مختلف همچنین نسیم دلنشین لذت ببرید. مردم مسکو برای جشن ها و مراسم مختلف خود اعم از:  جشن کریسمس، تعطیلات اخرهفته و حتی جشن های کوچیک خانوادگی از این باغ با صفا با پوشش گیاهی فوق العاده استفاده می کنند. ذر سفر به مسکو روسیه با پارک ها و باغ های متعددی روبه رو می شوید که باغ آرمیتاژ یکی از بهترین های این اماکن دیدنی می باشد. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باغ آرمیتاژ
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری