مزرعه کروکودیل ها

پاتایا یکی از شهر های پر جاذبه و مملو از تفریحات آبی و مهیج است که سالانه گردشگران بسیاری در فصل های مناسب به این شهر سفر می کنند تا سفر متفاوتی را تجربه کنند.در این قسمت می خواهیم گردشگران تور پاتایا را با یکی از تفریحات دیدنی به نام مزرعه کروکودیل ها بیش تر آشنا کنیم که در این چند سال اخیر از محبوبیت خاصی برخوردار شده است.
مزرعه کروکودیل ها و تخت سنگ های چند میلیون ساله در 10 کیلومتری شهر پاتایا با مساحت 28 هکتار واقع شده است.مزرعه کروکودیل ها بیش از 1000 نوع تمساح در آب شیرین ، شور و خشکی زندگی می کنند.در این مزرعه علاوه بر تمساح گربه ماهی های عظیم الچثه به وزن 500 کیلوگرمی زندگی می کنند. در کنار گربه ماهی ها انواع مار ماهی ها ، انواع ماهی های کمیاب و همچنین جانوارن دیگری مانند فیل ، ببر ، آهو ، شتر بی کوهان و غیره در این مزرعه هستند که همه  ی آن ها را می توانید از نزدیک مشاهده و با دست به آنان غذا بدهید.

از تماشابی آبزیان و جانوران مزرعه کروکودیل ها که بگذریم می رسیم به پارک سنگی چند میلیون ساله که پر از گل و گیاه و درختان تنومند از 200 سال پیش می باشد همچنین مجسمه های سنگی با اشکال متفاوت که وزن آن ها بسیار زیاد است زیبایی خاصی به پارک سنگی داده است ، پارک سنگی بر خلاف بارش باران ها و آب و هوا که دارد کاملا صیقل و زیبایی آن را دو چندان کرده است.
قسمتی از مزرعه کروکودیل برای نمایش تمساح ها می باشد که مربیانی که در این قسمت هستند کار های عجیب و غریب و خطرناکی برای بازدید کنندگان به نمایش می گذارند که ساعت اجرای آن به ترتیب : 09:00 ، 10:00 ، 11:00 ، 13:00 ، 14:00 ، 15:00 و 16:00 برگزار می گردد و هزینه ی ورود آن برای بزرگسالان 800 بات و 700 بات برای کودکان می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز مزرعه کروکودیل ها
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری