اسکی در گادوری

تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور
گرجستان با پایتختی شهر تفلیس در قفقاز واقع شده است که در منطقه ی اوراسیا و همچنین مرز بین اروپا و آسیا می باشد.گرجستان به دلیل جاذبه های تاریخی متعدد و تفریحات مهیج سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا به خصوص ایران می باشد ، ایران به دلیل نزدیکی به این کشور و همچنین به دلیل نزدیک بودن فرهنگ بخش بیش تری را تشکیل می دهد. در این قسمت می خواهیم علاقه مندان به اسکی را با یکی از تفرجگاه های بی نظیر گرجستان و اسکی در گادوری آشنا کنیم پس ما را تا آخر همراهی نمایید.
اسکی در گادوری گرجستان یکی از تفریحات مهیج برای علاقه مندان به اسکی می باشد که هر سال به هیچ عنوان آن را از دست نمی دهند ، برای اسکی در گادوری باید به مسافت 120 کیلومتر از تفلیس فاصله بگیرید تا به این منطقه برسید.
برای اسکی در گادوری می توانید در فصل تابستان که این منطقه پر از سبزه ، گل و گیاهان رنگارنگ می باشد و همچنین در فصل زمستان که قله های آن پوشیده به رنگ سفید است اسکی کنید و نهایت لذت را ببرید پس جای نگرانی نیست می توانید در فصل گرما و سرما در گرجستان تفریحات اسکی را داشته باشید و سفر خودتان را کامل کنید.
برای دسترسی به این منطقه  می توانید ماشین کرایه ، اتوبوس و حتی با تاکسی بروید که بهتر است قبل از سوار شدن تاکسی سر قیمت کرایه با راننده به توافق برسید ، در این پیست اسکی مجموعه امکانات رفاهی کامل می باشد و دارای انواع کافه ها و رستوران های متنوع است که به میل خودتان می توانید انتخاب نمایید.
در پیست اسکی گادوری گرجستان می توانید وسایل مورد نیاز برای اسکی را با کمترین هزینه ی ممکن کرایه و با مدت زمان تعین شده استفاده کنید همچنین قسمتی از این پیست مخصوص کودکان می باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره اسکی در گادوری

تورانی شهریور 1397
اسکی باز ها می دانند اسکی در گادوری چه لذتی داره
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به اسکی در گادوری