باغ های مندوبیا

شهر طنجه واقع در کشور مراکش، یکی از مناطق توریستی و زیبا در این کشور می باشد. جاذبه های گردشگری این شهر نظر افراد مختلفی را به خود جذب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از شهر طنجه، تور مراکش را در برنامه سفر خود قرار می دهند، یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی معروف در این شهر باغ های مندوبیا می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی باغ های مندوبیا در طنجه بپردازیم.
در واقع پارکی بسیار بزرگ با پوشش گیاهی انبوه و زیبا می باشد. امروزه زوج های بسیاری برای قدم زدن و تماشای طبیعت موجود در این پارک به باغ های مندوبیا می آیند. همچنین در این پارک می توانید کودکان بسیاری که مشغول بازی هایی از جمله فوتبال هستند را مشاهده کنید. گردشگران تور طنجه لازم است بدانند که این پارک یکی از مهم ترین مکان های تفریحی موجود در کشور مراکش محسوب می شود، افراد این پارک را بهترین مکان برای رهایی از شلوغی شهر می دانند.  در این پارک درختی به نام Banyan  وجود دارد که سن آن بیش از 800 سال می باشد.
درون باغ های مندوبیا بنا های استعماری بسیاری وجود دارند که طراحی آن ها نشان دهنده معماری سنتی مراکش بوده، وجود این بنا های باشکوه در میان این پارک باعث محبوبیت هرچه بیشتر آن در بین گردشگران تور مراکش شده است.جالب است بدانید که بر روی یکی از تپه های موجود در باغ های مندوبیا، یک ساختمان بسیار قدیمی و زیبا وجود دارد، روزانه گردشگران بسیاری برای بازدید از این بنا به این پارک مراجعه می کنند. در کنار این ساختمان قدیمی تعدادی توپ جنگی وجود دارد  که بازدید از آن ها برای گردشگران تور طنجه خالی از لطف نیست. لازم است بدانید که محمد پنجم، در زمانی که خواستار استقلال بود به وسیله یکی از این توپ ها درخواست خود را اعلام کرد.
آدرس: Place du 9 Avril 1947, Tanger 90000, Morocco

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باغ های مندوبیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری