آدرس جزیره نارگیل پوکت

تاریخ انتشار : ۱۷ آذر
شهر پوکت یکی از جزایر زیبا و توریستی واقع در کشور تایلند می باشد. در اطراف این شهر جزیره های بسیاری وجود دارد، یکی از جزایر معروف در اطراف این شهر، جزیره نارگیل می باشد. تفریحات موجود در این جزیره باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور پوکت شده است. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با آدرس جزیره نارگیل پوکت در اختیار شما قرار دهیم.
آدرس جزیره نارگیل پوکت: جزیره نارگیل در بخش شرقی شهر پوکت قرار گرفته است. گردشگران تور پوکت توسط قایق های موجود ظرف 15 دقیقه به جزیره نارگیل می رسند.آدرس جزیره نارگیل پوکت: 
جزیره نارگیل در سمت شرق منطقه لیم هین در فاصله ای نزدیک به شهر پوکت قرار گرفته است،  نام اصلی این جزیره کو مافرو (Koh Maphrao) می باشد. گردشگران تور تایلند جالب است بدانند که جزیره نارگیل یکی از مناطقی می باشد که در آن برق وجود نداشته و مردم محلی آن نیز علاقه ای به وصل شبکه برق به این جزیره ندارند، زیرا معتقد اند که این امر باعث از بین رفتن آرامش جزیره خواهد شد. به همین دلیل این جزیره محلی مناسب برای گردشگران علاقمند به آرامش و مکان های ساکت می باشد. شغل اصلی مردم محلی این جزیره ماهی گیری و کشاورزی است، گردشگران می توانند زندگی سنتی مردم تایلند را در این جزیره مشاهده کنند.
ظاهر کلی این جزیره مستطیل شکل بوده و در حدود یک چهارم مساحت آن را جنگل های مانگرو پوشانده اند، در بخش شمالی این جزیره افراد بسیاری زندگی می کنند. از تفریحات موجود در این جزیره می توان به پیاده روی، دوچرخه سواری، قایق سواری و همچنین ماهی گیری اشاره کرد. گردشگران تور پوکت می توانند از بومیان این جزیره قایق اجاره کرده و برای ماهی گیری به وسط دریا بروند. رستوران های موجود در جزیره نارگیل انواع غذا های محلی و بین المللی را برای گردشگران سرو می کنند.جالب است بدانید که در این جزیره یک هتل به نام The Village Coconut Island برای اقامت گردشگران تور تایلند ساخته شده است. این هتل 5 ستاره دارای 44 ویلا بوده و امکانات بسیار کاملی دارد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره آدرس جزیره نارگیل پوکت

سپیده آذر 1397
من هر جا گشتم آدرس جزیره نارگیل پوکت رو نمی تونستم به راحتی پیدا کنم اما این جا تونستم پیدا کنم عالی بود ممنون از مطالب خوب و مفیدی که می گذارید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به آدرس جزیره نارگیل پوکت