آدرس باشگاه گلف آرارات

گلف یکی از ورزش های دوست داشتنی می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد. در کشور ارمنستان نیز یکی از بهترین و مجهزترین باشگاه های گلف جهان احداث شده است، برای آگاهی از آدرس باشگاه گلف آرارات در ادامه ما را همراهی کنید.

این باشگاه نخستین و تنها باشگاه گلف ارمنستان است که در شهر ایروان واقع شده و عملیات ساخت آن 5 سال به طول انجامید و در نهایت در سال 2005 مورد بهره برداری قرار گرفت. زمینی که این باشگاه در آن احداث شده، توسط آرا کوه و کوهستان آراگاتس احاطه شده است و جلوه ی بی نظیری به آن بخشیده است.

باشگاه گلف آرارات علاوه بر یک زمین گلف بزرگ، چندین زمین گلف کوچک تر هم دارد. وسعت زیاد باشگاه آرارات، دست مسئولان را باز گذاشته تا در بخش های ورزشی دیگر هم عملکرد مفیدی داشته باشند، ایجاد زمین بسکتبال، 2 زمین تنیس، زمین والیبال، زمین فوتبال و چند استخر شنا از جمله رویکردهای مفید آن ها می باشد. بعد از اضافه شدن این بخش ها، نام باشگاه گلف آرارات به مجموعه باشگاه دره آرارات تغییر یافت. در این مجموعه رستوران هم وجود دارد که گردشگران تور ایروان می توانند در آن غذایی لذیذ میل کنند و خستگی به در کنند.در این باشگاه، امکانات لازم برای انجام دادن ورزش اشرافی گلف، در اختیار علاقه مندان و گردشگران تور ایروان قرار می گیرد و آن ها می توانند ساعات خوشی را در این مجموعه سپری کنند.

* آدرس باشگاه گلف آرارات
آدرس باشگاه گلف آرارات به طور دقیق در فاصله 2 کیلومتری از غرب منطقه آرارات، در روستایی چشم نواز و پای یک درخت هیل قرار گرفته است. این مجموعه ورزشی از پارک گرامپیان 40 دقیقه فاصله دارد. گردشگران تور ارمنستان می توانند با استفاده از خودروهای شخصی خود به این باشگاه ورزشی سفر کنند.
ایمیل: chalgolf@netconnect.com.au
تلفن: 53524297
فکس: 53525776 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آدرس باشگاه گلف آرارات

جهانگیر 18 آذر 97
0
آدرس باشگاه گلف آرارات رو خیلی خوب و راحت یعنی آدرس دادید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما