پارک سرطلایی لیون

لیون یکی از شهر های زیبای فرانسه است که دارای جاذبه های دیدنی و تفریحی بسیاری است. پارک سرطلایی لیون یکی از اماکن تفریحی این شهر است که گردشگران می توانند در سفرشان به لیون از آن بازدید کرده و ساعاتی را به تفریحات موجود در آن بپردازند. در صورتی که قصد سفر به فرانسه و شهر لیون را دارید، با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعات کامل تری درباره پارک سرطلایی لیون در اختیارتان قرار دهیم.

پارک سر طلایی که در شهر لیون فرانسه واقع شده است، یکی از جاذبه های تفریحی محبوب بین گردشگران تور فرانسه می باشد. پارک سرطلایی لیون با مساحتی در حدود 117 هکتار، در سال 1857 میلادی افتتاح شده است. گردشگران تور لیون جالب است بدانید، با توجه به آن که تعداد پارک های شهر لیون بسیار محدود است، پارک سرطلایی این شهر در طول سال مورد بازدید گردشگران داخلی و خارجی بسیاری قرار می گیرد. این پارک زیبا و سرسبز تفریحات متنوع بسیاری را در خود جای داده است که باعث شده گردشگران با هر سن و سالی از امکانات تفریحی آن بهره مند شوند. از تفریحات محبوب پارک سرطلایی می توان به باغ وحش، چرخ و فلک، قایق سواری و یک قطار کوچک که گردشگران می توانند به وسیله آن به نقاط مختلف پارک بروند، اشاره کرد. همچنین گردشگران تور لیون جالب است بدانید این پارک با وجود سرسبزی و امکانات تفریحی متنوع، محیطی مناسب برای پیک نیک خانواده ها محسوب می شود. یکی دیگر از جذابیت های پارک سرطلایی لیون این است که مکانی خوب برای دوندگان و دوچرخه سواران است.

چیزی که شاید بیشتر نظر گردشگران را در این پارک به خود جلب کرده است، محوطه ای به نام Jardin Botanique de می باشد. این قسمت از پارک در واقع یک باغ گیاه شناسی است که خصوصیات گلخانه های قرن نوزدهم را به تصویر کشیده است و با انبوهی از گیاهان گرمسیری، گیاهان گوتشخوار، گل های نیلوفر آبی آمازون و آلاچیق های قدیمی پر شده است. اگر به لیون سفر کردید، بازدید از این پارک تفریحی را از دست ندهید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر