پناهگاه پروانه های استرالیایی

تاریخ انتشار : ۱۹ آبان

یکی از زیباترین مکان هایی که در شهر بی نظیر و دیدنی کنز وجود دارد و در میان مناظر طبیعی این شهر طرفداران زیادی پیدا کرده "پناهگاه پروانه های استرالیایی" نام دارد.
پناهگاه پروانه های استرالیایی محل زیست 1500 گونه مختلف پروانه گرمسیری می باشد که توجه بسیاری از گردشگران تور کنز را به خود اختصاص داده است. این مکان زیبا و دلربا در جوار بازارهای میراث کوراندا واقع شده و همین امر باعث شده تا توریست هایی که به این بازار می روند، جذب این پارک پروانه ای شوند و از آن هم بازدید به عمل آورند.
پناهگاه پروانه های استرالیایی مکان مناسبی برای عاشقان طبیعت بوده که در آن می توانند آرامشی وصف ناپذیر را تجربه کنند و در اوج سکوت آن تماشای پروانه های رنگارنگ لذت ببرند. جالب است بدانید که بزرگترین پروانه جهان که هرکول استرالیایی نام دارد نیز در این مکان زیست می کند. شکل و شمایل این پروانه بزرگ که فاصله بین 2 نوک بال های آن به 35 سانتی متر می رسد، تعجب بسیاری از گردشگران تور کنز را برانگیخته است.
گردشگرانی که با تور استرالیا راهی این مکان زیبا می شوند، می توانند همراه با تورهای مخصوصی که برگزار می شود به شناختن انواع مختلف پروانه ها بپردازند و با خصوصیات و نحوه زندگی هر یک آشنایی پیدا کنند. لازم به ذکر است که بگوییم این تورها در مدت 30 دقیقه تمامی نکات لازم را به علاقه مندان شرح می دهند و هیچ گونه هزینه اضافی برای آن ها در بر ندارد.
این پارک پروانه ای در مکانی سرسبز و خوش منظره با درختانی سر به فلک کشیده و کهن وجود دارد که تماشای آن هر توریستی را به وجد می آورد. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پناهگاه پروانه های استرالیایی

پروین آذر 1397
من در پناهگاه پروانه های استرالیایی رویایی ترین صحنه ها را دیدم
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به پناهگاه پروانه های استرالیایی