پارک ملی بیکین

در این قسمت از سایت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از تفریحات توریستی کشور روسیه برای شما شرح دهیم، پارک ملی بیکین یکی از مفرح ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این کشور به حساب می آید. روسیه کشوری است پر از تفریحات مهیج اما پارک ملی بیکین یکی از پر بازدید ترین و پر طرفدارترین آن ها به شمار می آید. این پارک ملی یکی از بهترین تفریحاتی است که گردشگران تور روسیه می تواند در آن محیط نهایت لذت را ببرند.

پارک ملی بیکین در سوم نوامبر 2015 میلادی، با هدف حفاظت از بزرگ ‌ترین و قدیمی ‌ترین جنگل کشور روسیه به جای مانده است، این پارک زیبا در نیم ‌کره شمالی زمین قرار گرفته است، همچنین 10 درصد از تمام ببرهای سیبری در حیات‌ وحش ساخته شد. هدف دیگر پارک، محافظت از فرهنگ جنگلی 600 ساکن بومی همچون مردمان یودگز و نانای می باشد، که در نزدیکی رودخانه بیکین زندگی می ‌کنند.

این پارک ملی به دلیل اندازه و ویژگی‌ های جنگل، مبنی بر بارانی بودن، به عنوان مرکز میراث طبیعی گیاهان و جانوران، مهم‌ ترین موقعیت را در این کشور به خود اختصاص داده است. پارک ملی بیکین در منطقه pozharsky، سرزمین بریموزسکی در خاور دور روسیه قرار دارد. دره رودخانه بیکین در این منطقه قرار دارد، این دره نیز در میان میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. حوضه آبریز رود بیکین از میان کوه‌ های دور افتاده این منطقه عبور می‌ کند، کوه‌ هایی که پوشیده از درختان مخروطی و درختان برگ ‌ریز می باشد.
این پارک ملی با مساحت حدود 1 میلیون هکتار، پناهگاه بی شمار گونه‌ های آسیب ‌پذیر گیاهی است.با تمامی این تفاسیر پارک ملی بیکین در فاصله ای از مسکو قرار دارد که گردشگران تور مسکو به راحتی با تاکسی های موجود در شهر می توانند به این پارک بی نظیر برسند و نیمی از روز خود را در آن منطقه زیبا سپری کنند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر