پارک ملی روستای آیدین آنتالیا

📅 انتشار : 1397/06/07 📅 بروزرسانی : 1402/09/12 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 1423
پارک ملی دلتای آیدین کوش آداسی آنتالیا
پارک ملی روستای آیدین آنتالیا
پارک ملی روستای آیدین آنتالیا
پارک ملی روستای آیدین آنتالیا
در این قسمت از سایت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از تفریحات توریستی شهر آنتالیا برای شما شرح دهیم، پارک ملی روستای آیدین آنتالیا یکی از مفرح ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این شهر به حساب می آید. آنتالیا شهری است پر از تفریحات مهیج اما پارک ملی روستای آیدین آنتالیا یکی از پر بازدید ترین و پر طرفدارترین آن ها به شمار می آید. پارک ملی روستای آیدین آنتالیا یکی از بهترین تفریحاتی است که گردشگران تور آنتالیا می تواند در آن محیط نهایت لذت را ببرند.

معرفی پارک ملی روستای آیدین آنتالیا

پلاژهای شنی، دره ای، سنگی مرتفع این پارک بسیار جالب توجه گردشگرانی می باشد که به این منطقه بازدید می کنند. بخش شمالی این پارک ملی دارای یک پوشش گیاهی بی نظیر در منطقه مدیترانه است. به ویژه گیاهان تیره شاه بلوط و دفنه و نیز کلیه انواع گیاهان مخصوص ناحیه مدیترانه در این منطقه با صفا و زیبا دیده می شود. نکته جالب توجه آن جاست که این پارک نزدیک به شهر کوش آداسی می باشد اما به پارک ملیروستای آیدین آنتالیا شهرت دارد. پارک ملی روستای آیدین در جزیره کوش اداسی دارای زیبایی های فوق العاده ای از گیاهان مدیترانه ای و همچنین سواحلی تمیز با آبی زمرد گون می باشد.
تجربه سفری هیجان انگیز به شهر ساحلی ترکیه
در کنار پارک ملی، مراکز خرید و خدمات مربوط به فروش مواد غذایی در دسترس مردم قرار گرفته و از این نظر کلیه نیازهای گردشگران را برطرف می سازد. به اين پارک ملی كه در استان آيدين و در محدوده شهرستان های كوش آداسی و سكه قرار دارد، از طريق جاده كوش آداسی سوكه قابل رفت و آمد می باشد.

آدرس پارک ملی روستای آیدین آنتالیا

پارک ملی آیدین در فاصله 28 کیلومتری از کوش آداسی قرار دارد که گردشگران تور کوش آداسی به راحتی با تاکسی ها و یا اتوبوس های موجود در شهر در عرض نیم ساعت می توانند به این پارک بی نظیر برسند و نیمی از روز خود را در آن منطقه زیبا سپری کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.5 از 5 | از 100 کاربران به پارک ملی روستای آیدین آنتالیا