شهربازی فاناریوم بانکوک

در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با شهربازی فاناریوم بانکوک، بزرگترین شهر بازی این شهر آشنا کنیم. شهربازی فاناریوم بانکوک که در قلب شهر بانکوک واقع شده است، یکی از رویاهای هر کودکی در سفر به بانکوک می باشد.
بانکوک پایتخت تایلند، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که به لطف جاذبه های گردشگری، سواحل زیبا و تفریحات هیجان انگیز همواره مورد توجه گردشگران زیادی از سراسر دنیا بوده است. در این شهر تفریحات و مراکز تفریحی زیادی وجود دارد که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند تا برای گردشگران تور بانکوک خاطره خوبی را از سفر به این شهر برایشان بسازند.
شهربازی فاناریوم بانکوک در خیابان سوخومیت واقع شده است تا گردشگران تور بانکوک دسترسی راحتی به آن داشته باشند. این شهر بازی همه روزه از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده میزبانی از کودکان و افراد خردسال است. گردشگران تور بانکوک می توانند با پرداخت 200 بات وارد شهربازی فاناریوم شده و از تمامی وسایل بازی این شهربازی لذت ببرند. در کنار وسایل بازی و هیجان انگیز موجود در شهربازی فاناریوم، غرفه هایی هم وجود دارد تا علاوه بر هیجان انگیز بودن برای کودکان، نوعی محیط آموزشی هم باشند.
یکی از ویژگی هایی که شهربازی فاناریوم دارد برگزاری انواع جشن ها و مسابقه ها به مناسبت های مختلف است تا تفریح و هیجان را برای کودکان دوچندان کند. گردشگران تور بانکوک جالب است بدانند هنگام ورود به این مجموع تفریحی نمی توانند با خود نوشیدنی و غذا حمل کنند و می بایست جهت میل کردن هرنوع نوشیدنی یا غذا، از رستوران ها و کافه های شهربازی فاناریوم استفاده کنند که لازم ذکر می باشد تمامی غذاها و نوشیدنی های موجود در شهربازی از قیمت های بسیار بالایی با توجه به کیفیتشان برخوردار هستند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهربازی فاناریوم بانکوک

ملیکا 3 شهریور 97
0
من دو سال پیش شهربازی فاناریوم بانکوک رفتم خیلی خوشم اومد به خصوص کارکنان مجموعه که فوق العاده مودب بودند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر