باشگاه تیراندازی ساموئی

اگر قصد بازدید از شهر ساموئی را دارید، حتما از باشگاه تیر اندازی ساموئی نیز بازدید کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با باشگاه تیر اندازی ساموئی بیشتر آشنا شوید.
ساموئی یکی از توریستی ترین شهر های تایلند است که دارای جاذدبه های گردشگری، تفریحات هیجان انگیز، سواحل زیبا و طبیعت سبز می باشد. سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به ساموئی سفر می کنند تا برای خود خاطره خوبی از سفر به ساموئی را بسازند. یکی از تفریحات هیجان انگیز این شهر که می تواند تفریح آموزشی نیز باشد، باشگاه تیر اندازی ساموئی است.
این باشگاه در جاده رینگ ساموئی واقع شده است و در میان طبیعت سبز ساموئی قرار دارد. گردشگران تور ساموئی همه روزه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر می توانند با پرداخت هزینه ای، علاوه بر یادگیری تیراندازی، در محوطه در نظر گرفته شده نیز شلیک کنند و از این تفریح هیجان انگیز در ساموئی لذت ببرند. همچنین لازم به ذکر است گردشگران تور ساموئی می توانند در دوره های آموزشی باشگاه نیز شرکت کرده تا علاوه بر یادگیری کامل تیراندازی، گواهینامه بین المللی تیراندازی را دریافت کنند تا در مکان های دیگر نیز از آن استفاده کنند.
در باشگاه تیر اندازی ابتدا آموزش های تئوری و قواعد امنیتی مورد نیاز به گردشگران تور ساموئی داده می شود، سپس گردشگران وارد میدان تیر شده و بعد از گذراندن آموزش های عملی اقدام به شلیک کردن موانع در نظر گرفته شده می کنند. لازم به ذکر است نکات ایمنی لازم در این باشگاه رعایت شده است و گردشگران تور ساموئی نیازی به داشتن نگرانی نسبت به امنیت باشگاه، ادوات مورد استفاده و غیره ندارند. همچنین گردشگران تور ساموئی می توانند در کلوب باشگاه نیز انواع غذاهای محلی، فست فود، نوشیدنی های بین المللی و تنقلات مختلف را میل کنند.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باشگاه تیراندازی ساموئی

کامی 15 مرداد 97
2
من سه هفته تایلند بودم واسه همین وقت کردم باشگاه تیراندازی ساموئی برم اگر توی سفر وقت اضافی دارید و از تیراندازی لذت می برید تجربش کنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر