امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ساحل جامتین پاتایا

ساحل جامتین پاتایا

شهر پاتایا یکی از پر توریست ترین شهرهای دنیا می باشد که جاذبه ها و تفریحات بی نظیری دارد. از تفریحات محبوب این شهر می توان به ساحل جامتین پاتایا اشاره کرد. این ساحل زیبا با وجود آپارتمان های زیادی که در اطرافش وجود دارد، ولی همچنان دنج است و مکان خوبی برای آرامش پیدا کردن می باشد.
ساحل جامتین پاتایا در فاصله 4 کیلومتری شهر پاتایا و 3 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد و همین امر موجب دسترسی خوب گردشگران تور پاتایا به این مکان شده است. ساحل جامتین پاتایا حدود 6 کیلومتر امتداد دارد که توریست ها می توانند از قدم زدن در آن و آرامش وصف ناپذیری که در منطقه وجود دارد، لذت ببرند.
در کناره های ساحل جامتین پاتایا درختان نخل بی شماری موجود است که سبب شده تا زیبایی های ساحل دوچندان به نظر برسد. در این ساحل رستوران ها و کافی شاپ های متنوعی وجود دارد که گردشگران می توانند از غذاهای دریایی و بین المللی لذیذ و نوشیدنی های دلچسبی که در آن ها سرو می شود، سفارش دهند و با تماشا کردن منظره دریا از خوردن آن ها لذت ببرند. هتل های مجلل و لوکسی در این ساحل واقع شده که گردشگران تور پاتایا می توانند با اقامت در آن ها چشم انداز زیبایی از دریا را به تماشا بنشینند.
گردشگران تور تایلند می توانند در این ساحل خوش منظر از تفریحات گوناگون آبی بهره مند شوند و به تفریح بپردازند و با گذراندن لحظات خود در این مکان خاطرات جذابی را برای خود به یادگار بگذارند. بازدید از این ساحل کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای در پی ندارد، به همین دلیل می توانید تا ساعت ها در این مکان بمانید و لحظات خوشی را سپری کنید. زیبایی های طبیعی و تمیزی ساحل جامتین همواره نظر گردشگران را به خود جذب کرده است. 

نظرات مردم درباره ساحل جامتین پاتایا

هومن شیرزاد 14 مرداد 97
3
ساحل جامتین پاتایا عجب ساحل خوبیه به همه پیشنهاد می کنم
درج نظر