فواره های رقصان

شهر مارماریس یکی از شهر های تاریخی کشور ترکیه می باشد که به سبب جاذبه های ‏متعددی که در خود جای داده است از مقاصد پر گردشگر این کشور به شمار می آید و ‏سالانه گردشگران زیادی با تور مارمایس به این شهر سفر می کنند ما در این مقاله قصد ‏داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری این شهر که فواره های ‏رقصان می باشند در اختیار گردشگران تور مارماریس و همچنین کاربران سایت لحظه آخر ‏قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا با این جاذبه زیبا آشنا شوید
فواره های رقصان در میدان جوانان 19 می یا میدان جوان شهر مارماریس واقع شده ‏است. فواره های میدان جوانان در طول شب چندین بار به نمایش در می آیند و مدت ‏زمان هر بار حدود 15 دقیقه می باشد. در اطراف فواره های رقصان مارماریس انواع ‏خدمات رفاهی برای استفاده گردشگران تور مارماریس در نظر گرفته شده است که برخی ‏از آن ها عبارتند از انواع رستوران ها و کافه ها.
همچنین خوب است بدانید که محل قرار گیری فواره های رقصان مارماریس مکان ‏برگزاری کنسرت ها و نماش های فضا باز می باشد و برخی از گردشگران تور مارماریس در ‏طی سفر خود به این شهر در این کنسرت ها و نمایش ها شرکت کرده و لحظات شاد و ‏مفرحی را سپری می کنند.
موقعیت مکانی این فواره ها بسیار مناسب است و گردشگران تور مارماریس می توانند ‏به سادگی از طریق دلموش خود را به میدان جوانان 19 می برسانند و از تماشای رقص ‏آب و نور پردازی های فواره ها لذت ببرند.
اگر قصد سفر با تور ماماریس را دارید باید بدانید که نمایش فرواره ها تلفیقی از پخش ‏موسیقی، نور پردازی و رقص آب می باشد.
امیدواریم مطالعه این مقاله در سفر به شهر زیبا و توریستی مارماریس برایتان مفید واقع ‏شود
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره فواره های رقصان

محسن 28 خرداد 97
0
چقدر زیباست من دوست دارم یک بار به اینجا سفر کنم./
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر