پارک آبی قطر

کشور قطر در سال های اخیر به یکی مقاصد محبوب گردشگری در جهان تبدیل شده ‏است و سالانه گردشگران زیادی از سر تا سر جهان به این کشور سفر می کند به همین ‏جهت دولت قطر برای توسعه صنعت گردشگری خود مراکز تفریحی زیادی را در این کشور ‏تأسیس کرده است. یکی از این مراکز تفریحی پارک آبی قطر می باشد که ما در این مقاله ‏قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با این پارک آبی در اختیار گردشگران تور قطر همچنین ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا با پارک آبی قطر بیشتر ‏آشنا شوید.
پارک آبی قطر در شهر دوحه و در منطقه ابو نخلا واقع شده است و بی شک یکی از ‏بهترین پارک های آبی موجود در خاورمیانه می باشد. طراحی پارک آبی قطر به وسیله ‏شرکت آکوا مستر قبرس انجام شده است خوب است بدانید که این شرکت یکی از شرکت ‏های مطرح در زمینه طراحی پارک های آبی می باشد و در 15 سال اخیر پارک های آبی ‏متعددی را در کشور های حاشیه خلیج فارس طراحی کرده است.
در گرمای هوای دوحه رفتن به پارک آبی دوحه می تواند بسیار لذت بخش باشد به ‏همین جهت اغلب گردشگران تور قطر به این پارک رفته و از امکانات و تفریحات موجود ‏در آن استفاده می کنند.
از امکاناتی که در این پارک آبی به گردشگران تور قطر ارائه می شود می توان به کافه، ‏رستوران، فروشگاه، انواع سرسره ها، انواع تفریحات و ورزش های آبی و غیره اشاره کرد.
اگر قصد سفر با به کشور توریستی و پر گردشگر قطر را دارید رفتن به این پارک آبی را ‏فراموش نکنید چرا که تفریح در پارک آبی کشور قطر می تواند یکی از بهترین خاطرات ‏گردشگران تور قطر باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پارک آبی قطر بدست آورید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آبی قطر

تینا 24 تیر 97
2
پارک آبی قطر فوق العاده هیجان انگیز یود یه روز خوب و پر انرژی رو گذروندم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر