پارک آبی قطر

کشور قطر در سال های اخیر به یکی مقاصد محبوب گردشگری در جهان تبدیل شده ‏است و سالانه گردشگران زیادی از سر تا سر جهان به این کشور سفر می کند به همین ‏جهت دولت قطر برای توسعه صنعت گردشگری خود مراکز تفریحی زیادی را در این کشور ‏تأسیس کرده است. یکی از این مراکز تفریحی پارک آبی قطر می باشد که ما در این مقاله ‏قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با این پارک آبی در اختیار گردشگران تور قطر همچنین ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا با پارک آبی قطر بیشتر ‏آشنا شوید.
پارک آبی قطر در شهر دوحه و در منطقه ابو نخلا واقع شده است و بی شک یکی از ‏بهترین پارک های آبی موجود در خاورمیانه می باشد. طراحی پارک آبی قطر به وسیله ‏شرکت آکوا مستر قبرس انجام شده است خوب است بدانید که این شرکت یکی از شرکت ‏های مطرح در زمینه طراحی پارک های آبی می باشد و در 15 سال اخیر پارک های آبی ‏متعددی را در کشور های حاشیه خلیج فارس طراحی کرده است.
در گرمای هوای دوحه رفتن به پارک آبی دوحه می تواند بسیار لذت بخش باشد به ‏همین جهت اغلب گردشگران تور قطر به این پارک رفته و از امکانات و تفریحات موجود ‏در آن استفاده می کنند.
از امکاناتی که در این پارک آبی به گردشگران تور قطر ارائه می شود می توان به کافه، ‏رستوران، فروشگاه، انواع سرسره ها، انواع تفریحات و ورزش های آبی و غیره اشاره کرد.
اگر قصد سفر با به کشور توریستی و پر گردشگر قطر را دارید رفتن به این پارک آبی را ‏فراموش نکنید چرا که تفریح در پارک آبی کشور قطر می تواند یکی از بهترین خاطرات ‏گردشگران تور قطر باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پارک آبی قطر بدست آورید.

نظرات مردم درباره پارک آبی قطر

تینا 24 تیر 97
1
پارک آبی قطر فوق العاده هیجان انگیز یود یه روز خوب و پر انرژی رو گذروندم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر