پارک شهر بوداپست

در بخش های مختلف شهر بوداپست جاذبه های تفریحی و فرهنگی زیادی وجود دارد که توجه جهانگردان را به خود جلب می کند. علاوه بر این جاذبه ها، شهر بوداپست دارای تفریحاتی نیز می باشد که از جمله این تفریحات می توان به پارک شهر بوداپست اشاره کرد.
پارک شهر بوداپست در ضلع جنوبی "میدان قهرمانان" واقع شده است. پارک شهر بوداپست در قرن 18 ایجاد گردید و مساحت کلی آن بالغ بر 120 هکتار می باشد که یکی از بزرگ ترین پارک های مجارستان به حساب می آید. در طول پارک مسیرهای پیاده روی زیادی وجود دارد که گردشگران تور بوداپست می توانند از قدم زدن در آن لذت ببرند و ذهن خود را آزاد کنند تا از هوای مطبوع منطقه استشمام کنند. در اطراف پارک شهر بوداپست جاذبه های گردشگری متنوعی مانند باغ گیاه شناسی، باغ جانورشناسی، موزه هنرهای زیبا و قلعه وایدا هونیاد وجود دارد که گردشگران تور بوداپست می توانند بعد از بازدید از پارک شهر به این نقاط رفته و از آن ها دیدن کنند.
در پارک شهر بوداپست یک پیست پاتیناژی وجود دارد که وسیع ترین پیست یخ غیر طبیعی اروپا به شمار می رود و گردشگران تور مجارستان بسیار به آن علاقه مند هستند. این پیست در فصل تابستان به یک دریاچه بسیار دیدنی تبدیل می شود که قایق هایی به صورت کرایه ای در اختیار گردشگران تور بوداپست قرار می دهد. همچنین این پارک شهر دارای زمین بازی برای بچه ها می باشد که شما می توانید فرزندانتان را به آن جا برده تا بازی کنند و خاطره خوبی از سفر به بوداپست برای آن ها به ثبت برسد. این پارک شهر دارای درختان بسیار زیبایی است که جلوه ی زیبایی به آن بخشیده است و گردشگران می توانند از قدم زدن در این فضا لذت ببرند و یا در فضای سبز آن به استراحت بپردازند. 

نظرات مردم درباره پارک شهر بوداپست

درسا 8 مرداد 97
3
پارک شهر بوداپست به نسبت پارک های دیگه که داره میشه گفت نا چیزه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر