پارک ملی بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشورهای محبوب بین جهانگردان می باشد. یکی از جاذبه های این کشور که محبوبیت آن را دوچندان می کند پارک ملی بلاروس می باشد. پارک ملی بلاروس که نام دیگر آن پارک بلووژ اسکایا است، یکی از پارک های قدیمی و کهن سال بلاروس است که حدود 1000 نوع گونه گیاهی و 250 نوع حیوان و پرنده دارد. سالیانه میلیون ها گردشگر ازاین کشور بازدید می کنند .
پارک ملی بلاروس در حدود 350 کیلومتری مینسک، در شهر برست احداث شده است و بزرگ ترین پارک جنگلی اروپا می باشد. پارک ملی بلاروس در سال 1983 ساخته شد و دلیل نام گذاری بلووژ اسکایا برای این پارک، مجاورت آن با برج های سفید بلایا وژا می باشد. این پارک ملی درسال 1992 در سازمان میراث جهانی یونسکو ثبت گردید. در پارک ملی بلووژ اسکایا بلاروس درختان توانا و زیبایی همانند کاج، بلوط، صنوبر نقره ای وجود دارند که منظره ی چشم نوازی را به وجود آورده است.
علاوه بر فضای داخلی پارک ملی بلاروس، شما گردشگران تور بلاروس می توانید از مکان های دیگر آن از جمله: موزه حیات وحش، کتابخانه و باغ وحش نیز بازدید کنید .در این پارک حیواناتی مانند جغد، اسب وحشی، گرگ و سمور وجود دارد ولی شکار در پارک ملی بلووژ اسکایا بلاروس ممنوع است و هر مورد تعدی گردشگران تور اروپا به حریم حیوانات پارک بلووژ اسکایا با برخورد جدی پلیس همراه بوده و در صورتی که جرم بازدید کننده از این پارک ملی ثابت گردد افزون بر جریمه نقدی که برای او در نظر گرفته می شود، امکان مجازات حبس هم می باشد. دانشجویانی که تصمیم به بازدید از پارک بلووژ اسکایا بلاروس را در برنامه های خود دارند، هنگام وارد شدن به پارک باید قوانین و مقررات مربوطه را مطالعه کنند تا به هنگام بازدید به مشکلی بر نخورند. گردشگران تور بلاروس می توانند سفر خود را با بازدید از این پارک، به یاد ماندنی تر کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ملی بلاروس

اهری 19 شهریور 97
1
پارک ملی بلاروس رویایی من هر سال بلاروس میرم خواهرم اونجاست و هر یک ماهی که اونجام حداقل 5 بار پارک ملی میرم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر