کرالا

کرالا که یکی از ایالت های جنوب غربی هند است، به دلیل داشتن مناظر بکر، نخلستان های زیبا و ساحل های شنی چشم نواز، جزء اصلی ترین قطب های توریستی هند می باشد. یکی از جاذبه های گردشگری ایالت کرالا، مرداب های کرالا هستند که سالانه بسیاری از گردشگران برای دیدن مرداب های کرالا و لذت بردن از آن به این منطقه سفر می کنند. جالب است بدانید کرالا به بهشت نخلستان های هند مشهور است. مرداب کرالا، شبکه ای از آب های دریاچه، رودخانه و مرداب ها بوده که توسط نخلستان های سرسبز این منطقه محاصره شده اند و منظره رویایی و دل انگیزی را ایجاد کرده اند. تصویر نخل های زیبایی که بر روی آب مرداب ها نقش بسته و تونل سبز رنگی را به وجود آورده اند، برای گردشگران تور هند که از این مرداب ها دیدن می کنند بسیار آرامش بخش و دلنشین خواهد بود.

مرداب های کرالا که از 5 دریاچه و حدود 38 رودخانه طویل تشکیل شده، در گذشته به منظور حمل و نقل آبی در این منطقه استفاده می شد و از مهم ترین سیستم های حمل و نقل عمومی در این منطقه محسوب می شد. اما امروزه با استقبال گردشگران داخلی و خارجی از این منطقه بکر، مرداب های کرالا به یکی از جاذبه های گردشگری محبوب تور هند تبدیل گشته که نمی توان از بازدید آن ها صرف نظر کرد. علی الخصوص که در نواحی مختلف این مرداب ها قایق های تزئین شده به شکل ستنی، اجاره داده می شوند که با کرایه کردن آن ها می توان به دنیای شگفت انگیز مرداب های کرالا راه یافته و از تک تک زیبایی های آن لذت کافی را ببرید.

قایق های موجود در مرداب های کرالا به قدری زیبا و منحصر به فرد هستند که توجه هر گردشگری را به خود جلب کرده و بر زیبایی های مرداب کرالا افزوده اند. گفتنی است مدت زمان کرایه این قایق ها از یک تا چند روز متغیر بوده و در صورتی که زمان کرایه بیش از یک روز باشد، صاحب قایق یک بروشور راهنما به همراه آشپز در اختیارتان قرار می دهد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کرالا

گلدسته 19 شهریور 97
1
برای کرالا تور هم برگزار می شه ؟ لطف می کنید آژانسی که این تور رو برگزرا می کند رو معرفی کنید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر