باغ گیاه شناسی سلطنتی

استرالیا یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین گردشگران به شمار می رود که با جاذبه های گردشگری و همچنین تفریحی خود گردشگران زیادی را از سر تا سر جهان به سمت خود جذب کرده است.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم گردشگران عزیز را با یکی از تفریحات و جاذبه های گردشگری استرالیا را به نام باغ گیاه شناسی سلطنتی بیش تر آشنا کنیم.
باغ گیاه شناسی سلطنتی با وسعت 30 هکتار در سال 1816 میلادی ساخته شده است.در این باغ زیبا و دیدنی گیاهان بر حسب نوعشان طبقه بندی شده اند که آن ها را می توانید بر حسب سبک هایشان مشاهده نمایید.به طور مثال در قسمت گل رز باغ گیاه شناسی سلطنتی بیش از 1800 نوع گل را خواهید دید.
قابل توجه گردشگران تور استرالیا ، در این باغ بر عکس دیگر جا ها به بازدیدکنندگان اجازه داده می شود که بر روی چمن راه بروند  به گیاهان دست بزنند اما ورود هر گونه جانوری داخل باغ ممنوع بوده و نمی توانید همراه خود به داخل ببرید.
این باغ زیبا و دیدنی در نزدیکی خانه اپرا می باشد به همین دلیل بیش تر گردشگران برای بازدید از این دو جاذبه ی گردشگری یک روز را اختصاص می دهند.
ایده و اصول نگهداری باغ های گیاه شناسی به کشور ها اروپایی و قرن 16 میلادی باز می گردد که برای مصارف پزشکی گیاهان دارویی را در این باغ ها می کاشتند که به آن ها باغ های گیاهان علفی هم می گفتند.
امروزه این باغ ها نه تنها برای آموزش و تحقیق افراد متخصص است بلکه افراد مختلفی می توانند از آن ها دیدن نمایند و در صورت تمایل در دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته کاشت و تکسیر گیاهان شرکت کنند و معلومات زیادی را از افراد متخصص دریافت و مدرک معتبری را دریافت کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ گیاه شناسی سلطنتی

سلمان 18 شهریور 97
4
باغ گیاه شناسی سلطنتی به مظر جای خوبی میاد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر