پارک ملی بیس بوسخ

هلند کشوری است کوچک که از قلمروهای پادشاهی هلند تشکیل شده است. این کشور در شمال غربی اروپا قراردارد و جمعیتی بالغ بر شانزده و نیم میلیون نفر دارد. این سرزمین به کشور، گل و مینیاتور معروف است و به همین دلیل است که نام این کشور با لاله پیوند خورده است. این کشور زیبا در پرورش و تجارت گل مقام اول را در جهان دارد. یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری هلند که هر ساله باعث جذب میلیون ها گردشگر خارجی تور هلند می شود، پارک ملی بیس بوسخ است. این پارک زیبا آخرین منطقه از، جزر و مد آب شیرین است که در اروپا باقی مانده است. این پارک ملی نتیجه به هم رسیدن چندین رود و همچنین شکل گرفتن یک دلتای جالب است. حیوانات کهن سال و گیاهان منحصر به فردی در آنجا وجود دارد. بیشتر گیاهانی که در کنار این رود روییده شده است، مصرف دارویی دارند و همچنین به این برکه، زیبایی خاصی داده اند. هر ساله گردشگران تور هلند، وقتی برای گردش به این کشور پر گل سفر میکنند، از این پارک هم دیدن می کنند. این پارک ملی دارای رودی پر آب می باشد. این رود به شکل مرداب در وسط این پارک جریان دارد و همچنین دارای عمقی زیاد و بسیار آرام میباشد. اطراف این پارک، محل اقامت بسیاری از مسافران میباشد. این پارک زیبا برای تفریحات آخر هفته و همچنین تعطیلات خاص، مورد استقبال اهالی منطقه قرار میگیرد. در پارک ملی بیس بوسخ محلی برای دوچرخه سواران تعبیه شده است که گردشگران تور هلند می توانند در این پارک زیبا دوچرخه سواری کنند و از آرامش محیطی آن لذت ببرند. از دیگر جاذبه های زیبا این پارک اسب سواری است که بسیاری از مردم در این منطقه اسب سواری میکنند. برای بازدید از این مرداب زیبا قایق هایی تعبیه شده است، برای مسافرانی که به این پارک می آیند و برای تفریح و گردش، با این قایق های کوچک به وسط رودخانه میروند و چند ساعتی را در میان آب به تفریح میپردازند. پارک ملی بیس بوسخ در خارج از شهر هلند واقع شده است. برای رفتن به این پارک می توانید از مترو و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک ملی بیس بوسخ
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

قاصدی 18 شهریور 97
4
پارک ملی بیس بوسخ و به همراه کلبه های چوبی که داره اون رو ایده آل تر کرده حتی می تونید در این کلبه ها اقامت داشته باشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.