اسکله بالی های

اسکله بالی های که به نام همان اسکله پاتایا می شناسند درست در نقطه ی مرکزی شهر ساحلی پاتایا واقع شده است.این اسکله دقیقا در آخر خیابان واکینگ استریت و همچنین قسمت جنوبی پاتایا می باشد.
در اسکله بالی های همیشه مردم و همچنین مسافران تور پاتایا را در حال جنب و جوش و تفریح خواهید دید به همین دلیل یکی از مهم ترین و پر هیجان ترین تفریحات پاتایا به شمار می رود.بسیاری از گردشگران در طول سفر خود به پاتایا یک سفر یک روزه به کوه لارن را انتخاب می کنند تا غواصی در عمق ، ماهیگیری و همچنین قایق سواری را در اسکله پاتایا تجربه کنند.
یکی از جذابیت های اسکله بالی های مسیر پیاده روی طولانی است که در داخل آب ساخته اند و اطراف آن انواع قایق ها کناره گرفته اند که می توانید در صورت تمایل هر کدام از قایق ها که دوست داشتید اجاره کرده و به وسط دریا سفر کنید.
یکی از تفریحات پر طرفدار اسکله بالی های قایق های مسافربری است که در طول روز به صورت مداوم مسافران را به جزیره ی مرجانی کوه لارن می برد که مسافت آن 10.5 کیلومتر با مدت زمان 45 دقیقه می باشد ، گردشگران می توانند با پرداخت 30 بات از اسکله بلیت تک سفره را تهیه کنند.
علاوه بر قایق های مسافربری می توانید قایق های تندرو را اجاره کنید که هزینه ی آن بین 1500 تا 3000 بات می باشد اما توجه کنید این در شرایطی خوب و مقرون به صرفه می باشد که تعداد باشید تا هزینه ها تقسیم گردد ، با قایق های تندرو تا جزیره ی مرجانی کمتر از 20 دقیقه راه می باشد.
با اجاره ی قایق در اسکله پاتایا تنها راه برای بازدید از جزایر اطراف مانند Koh Krok و Koh Sak نیز می باشد ، مسافران تور تایلند می توانند در بعضی مواقع از تور های گردشگری هتلتان قایق هایی برای گردش و ماهیگیری اجاره کنید که قیمت آن ها بر اساس زمان ، امکانات و نوع قایق ها متفاوت است.اگر می خواهید یک روز از سفرتان را با گشت و گذار با قایق بگذرانید بهتر است برای اجاره از روز قبل اقدام کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره اسکله بالی های

پریسا 13 آبان 96
1
هتلی که به اسکله بالی های نزدیک باشه هست؟
فریبا 13 آبان 96
3
من اسکله بالی هایرفتم خیلی خوب و سرگرم کننده بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر