پارک ملی لینسویز ماراینسیز

یکی از دیدنی ترین و بهترین تفریحات برزیل ، پارک ملی لینسویز ماراینسیز می باشد. مکانی فوق العاده بر روی کره ی زمین جایی که به صورت یکجا تضاد دریا و صحرا را در یک نگاه مشاهده خواهید کرد ، شن های پیچ در پیچ گود که وسطشان پر از آب های آبی به رنگ دریاست به جرات در نگاه اول چشم هر بیننده ای را خیره و شگفت زده می کند.
پارک ملی لینسویز ماراینسیز در تاریخ 2 ژوئن 1981 به عنوان پارک ملی برزیل نام گذاری شد ، که امروزه به یکی از جاذبه تفریحی برزیل تبدیل شده است. این پارک ملی وسعتی برابر 15500 کیلومتر با شن های سفید و نرم در فاصله های مختلف با آب های به رنگ فیروزه به دست خداوند نقاشی شده است.
این پارک ملی فوق  العاده زیبا در مارانو که یکی از ایالت های برزیل محسوب می شود و در قسمت شمال شرقی برزیل واقع شده است.
از آن جایی که پارک ملی لینسویز ماراینسیز در کنار رودخانه ی آمازون قرار دارد با شروع سال مورد هجوم باران های سیل آسا قرار می گیرد که این آب باران در میان تپه های جمع شده و در شش ماه سال شاهد تالاب های با اشکال متفاوت و در فاصله های مختلف خواهید بود. البته حوضچه های این پارک همیشگی نمی باشد در فصل های کم باران تابش آفتاب استوایی این منطقه را به طور کلی خشک می کند.تبخیر این تالاب های به حدی سریع تبخیر می گردد که در طی یک ماه به اندازه ی 8 سانتی متر از عمق این حوضچه ها کم می گردد.
از تفریحات پارک لینسویز ماراینسیز می توان به موتور های چهار چرخ و آفرود سواری ، قایق سواری ، آب تنی ، گشت هوایی ، تیوپ سواری در داخل رودخانه و چتر پاراسل نیز اشاره کرد که طرفداران زیادی دارد به گردشگران تور برزیل پیشنهاد می کنیم در سفر به این کشور زیبا یک روز خودتان را به گشت و گذار و انجام تفریحات این پارک بپردازید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ملی لینسویز ماراینسیز

سدری 12 شهریور 97
3
پارک ملی لینسویز ماراینسیز واقعیت داره ؟ به همین زیبایی توی عکساشه ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر