شهر بازی پاتایا

پاتایا یکی از محبوب ترین شهرهای تایلند بوده اماکن تفریحی فراوانی را در خود جای داده که شهر بازی پاتایا یکی از اماکن معروف این شهر محسوب می شود. شهر بازی پاتایا در مجموعه تفریحی پارک پاتایا واقع شده که در قسمت شمالی این شهر قرار دارد. از آنجا که توریست ها پاتایا را بعنوان یک شهر تفریحی و سیاحتی می دانند نیز این شهر در حال توسعه صنعت گردشگری خود و افزایش اماکن تفریحی می باشد که همین امر سبب محبوبیتش در میان گردشگران تور پاتایا شده است.


شهر بازی پاتایا که در کنار برج تفریحی و پارک آبی پاتایا قرار دارد و در کنار هم یک مجموعه را بوجود آورده اند. این شهر بازی در از سال های گذشته به تاسیس رسیده بود هر ساله مورد آزمایش های فنی قرار گرفته و در صورت خرابی دستگاه ها و یا قدیمی شدنشان دستگاه را تعویض می کنند، به همین خاطر با وجود قدیمی بودن مکان اما وسایل جدید و کاملا ایمن را در خود جای داده است. وسایل هایی که در این شهر بازی وجود دارند برای تمام رده های سنی در نظر گرفته شده تا کودکان، نوجوانان و بزرگسالان نیز بتوانند ساعاتی شاد و مهیج را در شهر بازی بگذرانند.


یکی از دستگاه هایی که طرفداران زیادی در بین بزرگسالان داشته تاور شات است که برجی عظیم بوده که برای سقوط آزاد از آن استفاده می شود، همچنین دستگاه های مهیج دیگری نیز وجود دارد که می توان به سایل (تاب در ارتفاع)، وایکنیگ (کشتی پرنده) و ترن هوایی که مسافتی طولانی را طی کرده و تکان های زیادی می خورد اشاره کرد. یکی دیگر از دستگاه هایی که در بین بازدید کنندگان شهر بازی پاتایا محبوب است مونوریل نام دارد که برای تمام رده های سنی مناسب بوده و این مونوریل درون پارک گشته و دور می زند که می توان نقاط مختلف پارک را مشاهده کرد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر بازی پاتایا

شهین 17 شهریور 97
2
توی شهر بازی پاتایا می تونید اوج تفریح و هیجان رو به معنای واقعی تجربه کنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر