جزایر آزور

می خواهیم یکی از اماکن تفریحی کشور پرتغال را که به دلیل فاصله زیادش با مرکز شهر مورد کم لطفی قرار گرفته است را برای شما گردشگران عزیز معرفی کنیم. جزایر آزور یکی از شگفت انگیز ترین و زیبا ترین اماکن تفریحی پرتغال است که در فاصله ی 1380 کیلومتری از این کشور در غرب لیسبون قرار گرفته است. جزایر آزور از سه جزیره با فاصله کم تشکیل شده است. مجموعه جزایر غربی، مجموعه جزایر مرکزی و مجموعه جزایر شرقی. با توجه به فاصله زیاد جزایر آزور جزء مناطق توریستی پر رفت و آمد و شلوغ نیست ولی برای گردشگران تور پرتغال که به دنبال آرامش و استراحت هستند و می خواهند از چشم اندازهای بی نظیر، طبیعت بکر و آب و هوای پاک با آسمانی آبی لذت ببرند قطعا جزایر آزور می تواند بهترین انتخاب باشد.

در واقع این منطقه توریستی فوق العاده مانند تکه ای بهشت برای گردشگران و حتی مردمان خود پرتغال می باشد. در این جزایر می توانید تفریحات آبی هیجان انگیزی را نظیر : غواصی، ماهی گیری، قایقرانی، شنا کردن با دلفین های باهوش، تماشای ماهی ها و نهنگ های عظیم را تجربه کنید. از خوردنی های این تفرجگاه می توان به پنیرهای محلی و خوشمزه و میوه های گرمسیری و شیرین اشاره کرد که با قیمت های ارزان می توانید خریداری کنید. جالب است بدانید این جزیره در قرن 14 قمری در دریای اطلس کشف شد که امروزه با توجه به فاصله ای که از مرکز شهر دارد محل مناسب برای سوختگیری هواپیماها و کشتی ها می باشد.

همچنین برای آن دسته از گردشگران که علاقه به کوهنوردی دارند این منطقه توریستی حتما می تواند مورد علاقه شان باشد و بدون خستگی چندین ساعت در کوه های بزرگ با چشم اندازهای طبیعی فوق العاده پیاده روی کنند. در سفر با تور پرتغال بازدید از جزایر آزور را از دست ندهید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جزایر آزور

ستایش 17 شهریور 97
3
اگه به طبیعت علاقه دارید جزایر آزور بهترین گزینه هست به خصوص زمانی که برید و بمونید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر