باغ وحش آبی چین

باغ وحش آبی چین به نام گونگتی ریچین دنیای زیر آب معروف پکن نیز می باشد ، این مجموعه آکواریوم بزرگ  و زیبایی هست که زیر استادیوم کارگران پکن قرار و ساخته شده است.
باغ وحش آبی چین در سال 1997 ساخته و جز اولین آکواریوم 5 ستاره پکن به شمار می رود ، همچنین مساخت کل این آکواریوم 7800 متر مربع و به بزرگ ترین آکواریوم چین تبدیل شده است. استخر اصلی این آکواریوم با گنجایش 3.400.000 لیتر آب دارای 600 گونه جانوری ، 500 ماهی دریایی و بیش از 500 نوع صدف در آن زندگی می کنند. دیدن انواع جانران دریایی و شنای آن ها یکی از تماشایی ترین و بهترین سرگرمی این مجموعه محسوب می شود.
به طور کلی این آکواریوم به دو بخش کلی تقسیم می گردد ، که اولین بخش آن تونل زیر آبی شفاف می باشد که از این راه بازدید کنندگان و گردشگران تور چین می توانند مناظر زیبا و متفاوت زیر دریا را ببینند و لذت ببرند. همچنین تعداد زیادی نمایشکاه با زیر ساختار های مختلف برای بازدید گنندگان در نظر گرفته شده است که موقعیت خوب و مناسبی برای تماشای زندگی جانوران آبزی نیز می باشد که این بخش ها شامل ماهی های دریایی ، لمس موجودات دریایی از نزدیک ، کوسه ها ، لاک پشت های دریایی ، ماهی های آب شیرین و در نهایت بخش سمندر غول پیکر می باشد.
بخش دوم آکوایوم به نسبت کوچک تر از بخش اولی می باشد که بیش تر در مورد قطب جنوب است.در این بخش ساختار بی نظیر و هر آنچه که در قطب جنوب وجود دارد و همچنین حیوانات قطبی در این محل برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته شده است.
راه دسترسی به باغ وحش آبی چین : سوار مترو شوید ، خط 2 مترو ، ایستگاه دروازه چائویانگ و یا خط 6 مترو ایستگاه پل شرقی پایده شوید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ وحش آبی چین

زهره 11 شهریور 97
1
بابا باغ وحش آبی چین خیلی خفنه هر چی باغ وحش تا الان دیدید دور برزید و اصلا قابل مقایسه نیست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر