مکعب آبی چین

مرکز ورزش های آبی ملی چین به نام مکعب آبی چین شناخته شده است که در پارک المپیک سبز پکن ساخته شده است. این مرکز به عنوان مرکز شنای اصلی بازی های المپیک 2008  ساخته شده است و به عنوان یکی از نمادین ترین سازه های بازی در دنیا شناخته شده است.
پس از المپیک 2008 تغیرات اساسی در مکعب آبی چین صورت گرفت که به یک پارک  تفریحی بزرگ تبدیل گردید و در سال 2010  به روی عموم باز شد. پارک تفریحی مکعب آبی چین 600 نفر ظرفیت دارد و یکی از گزینه های خوب و همچنین مفرح ترین تفریحات چین به شمار می رود که گردشگران تور چین می توانند در فصل تابستان و برای فرار از گرمای پکن به این پارک آبی بروند  لحظات شاد و لذت بخشی را برای خود بسازند.
از امکانات تفریحی این پارک می توان به ماشین موج ساز ، سر سره های سرعتی ، سرسره های مارپیچی ، استخر موج ، کافه ، رستوران ، استخر کودکان و دیگر امکانات اشاره کرد. همچنین دمای آب در این پارک در تابستان ها 23 درجه سانتی گراد و در زمستان ها 30 درجه سانتی گراد نگه داشته می شود.
هزینه پارک تفریحی مکعب آبی چین :
1. برای کودکانی که قد کمتر از 1.2 متر دارند رایگان می باشد.
2. برای بازدید از مکعب آبی 30 یوان
3. برای بازدید از مکعب آبی و استفاده از پارک آبی 200 یوان
4. برای کودکان با قد 1.2 تا 1.4 برای بازدید و استفاده از پارک آبی 160 یوان
5. شنا به مدت 2 ساعت 50 یوان
برای دسترسی به این پارک آبی می توانید سوار خط 10 پکن شوید و ایستگاه Beitucheng  خط عوض کرده و وارد خط 8 رفته و ایستگاه المپیک سبز ( Olympic Green ) پیاده شوید. از خروجی A بیرون بیاید و به سمت جنوب با 8 دقیقه پیاده روی به پارک مکعب آبی خواهید رسید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مکعب آبی چین

یگانه 11 شهریور 97
0
مکعب آبی چین رو برای بازی های المپیک طراحی و ساختند الان گردشگران هم می تونند برند فقط گرون هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر