پارک سوفیکا

اوکراین کشوری زیبا و سرسبز است که به همین خاطر گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. همچنین جاذبه ها و اماکن تفریحی فراوانی در خود جای داده است که پارک سوفیکا یکی از معروف ترین جاذبه های تفریحی کشور اوکراین محسوب می شود. این پارک که در سال 1976 ساخته شده است در قرن 15 تا 19 میلادی شاهکاری بی نظیر و بی همتا بوده است. پارک سوفیکا با وسعتی قریب به 155 هتکار یکی از بزرگ ترین پارک های منطقه می باشد که مورد توجه اهالی شهر و توریست ها قرار می گیرد.


در این پارک خانه ها و سازه های زیبا همراه با معماری قدیمی اما شگفت انگیز که از زمان ساخت تا به حال ابهت و شکوه خود را از دست نداده اند وجود دارد که هر بازدید کننده ای را هیرت زده می کنند. در میان این همه معماری قشنگ آبنماها و فواره هایی وجود دارند که زیبایی دو چندانی به پارک می دهند و با رقص آبنماها در هوا تصویری بی نظیر را به نمایش در می آورد. در بخشی دیگر از پارک سوفیکا دریاچه هایی هستند ماهی های زیبا را در خود پرورش می دهند. نقاط مختلف پارک سوفیکا از مجسمه های تاریخی و قدیمی سنگی پر شده است که هر کدام تاریخ زمان خود را نشان می دهد. همچنین این پارک از فضای سبز بسیار وسیع برخوردار است که از انواع درختان و گل های رنگارنگ تشکیل شده است.


 درون پارک سوفیکا اوکراین با سکوتی دلنشین و لذت بخش همراه می باشد که هر دوستدار طبیعتی را مجذوب خود می کند، به دلیل سرسبز بودن تمام نقاط این پارک بزرگ و زیبا مکانی مناسب برای قدم زدن و پیاده روی می باشد تا از هوای دلنشین و ملایم همراه با فضایی سبز و خاطره انگیز لذت ببرید. روزانه تعداد زیادی برای گذراندن اوقات فراغت خود به این پارک می آیند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک سوفیکا

شایان 11 شهریور 97
1
پارک سوفیکا ورودی داره ؟ یا رایگان هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر