ساحل پروتاراس

تاریخ انتشار : ۸ مرداد

قبرس جزیره ای گردشگری است که جاذبه های تفریحی بسیاری دارد. یکی از مناطق تفریحی محبوب این جزیره ساحل پروتاراس می باشد. به دلیل فراوان بودن مکان های تفریحی مورد استقبال گردشگران تور قبرس قرار می گیرد. ساحل پروتاراس با وسعتی که دارد گاهی اوقات با ازدحام جمعیت همراه است و همچنین فصل تابستان این ساحل بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. این ساحل در جنوب شرقی جزیره قبرس و در شهر فاما گوستا قرار دارد که بزرگ ترین ساحل زیبای آن منطقه می باشد، ساحل پروتاراس در میان اهالی این شهر به نام آسیاب های بادی نیز مشهور است. 


این ساحل اکثرا با آرامشی خاص و لذت بخش همراه است، اگر به دنبال مکانی آرامش بخش برای گذراندن ساعاتی آرام و یا آفتاب گرفتن هستید این ساحل بهترین مکان است. در قسمتی دیگر از ساحل اهالی برای تفریحات به این ساحل می روند تا به شنا و ورزش های ساحلی بپردازند. در بخش دیگری از ساحل صندلی ها و تخت های آبی رنگی به شکل منطم چیده شده اند تا به راحتی بتوان بر روی آنها استراحت کرد و از منظره زیبا و بی نظیر دریا لذت برد.


 در فاصله کمی از ساحل مراکز خرید و فروشگاه های مواد غذایی وجود دارد که می توان خوراک و نیاز غذایی را به راحتی بر طرف کرد، تنوع غذایی بالای فروشگاه ها سبب شده است تا با هر نوع ذاعقه سازگار باشند. همچنین کیوسک های نوشیدنی و آبمیوه های رنگارنگی درون ساحل هستند که گرمای هوا را خنثی می کنند. ساحل پروتاراس بجزء تفریحات ساحلی و دریایی، مکانی مناسب برای دوچرخه سوار و پیاده روی نیز می باشد. ساحل پروتاراس سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر و حتی مردمان کشور قبرس است که به همین خاطر یکی از معروف ترین و زیبا ترین سواحل جزیره نامیده می شود که مورد استقبال بی نظیری قرار می گیرد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ساحل پروتاراس

بهنام شهریور 1397
ساحل پروتاراس خیلی زیباست
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ساحل پروتاراس